Forum dyskusyjne

Praga ul Seifertowa 53 dzielnica Zizkov z wirtualnapraga pl - OSTRZEŻENIE

kategoria podróże po świecie

kraj Czechy

Wioleta1987 dołączył
19.08.2011

Wioleta1987 11:12 | 19.08.2011

Chcę wszystkich ostrzec przed tym co nas spotkało, i po czym nie mogę dojść do siebie do dziś. Byłam z narzeczonym i znajomymi na długi weekend w Pradze, mieszkaliśmy w apartamencie 34 na Seifertowej 53 w dzielnicy Zizkov. Wynajeliśmy te noclegi za pośrednictwem portalu wirtualnapraga.pl Po dotarciu na miejsce nie mogliśmy znaleść żadnej recepcji okazało się że klucze wydają w restauracji obok \"sklep\". Po otrzymaniu kluczy już mi coś zaśmierdziało przekrętem zamiast 34 dostaliśmy apartament 43 kobieta która wydawała klucz tłumaczyła że jest on bardziej komfortowy, i rzeczywiście tak było, był większy spory salon z kominkiem tv z większym aneksem kuchennym i dwoma pokojami z drzwiami w ogóle był to 8 osobowy apartament a nas była 4ka. Następna rzecz która mi się nie spodobała to był zamek w drzwiach wejsciowych zepsuty ale na szczęście drugi na dole był sprawny, od zewnętrznej strony była kulka zamiast klamki więc cieżko nawet jak drzwi się zatrzasły było je otworzyć, w ostatnią noc pobytu nas okradli!!! rano nie było już laptopa i całej kasy jaką mieliśmy zabrali wszystko łącznie z dokumentami, wezwaliśmy policje 3 razy spisali nasze dane, wezwali policje \"kryminalną\" żeby ściągła odciski, wezwali nas na komisariat żeby zeznać i spisać protokół, gdzie policjant z uśmiechem na twarzy powiedział \"cieszcie się że Was nie zabili\" a właściciel na pożegnanie powiedział z uśmieszkiem na twarzy \"Im sorry\" spakowaliśmy się i uciekliśmy z tamtąd, dziękując Bogu że nie ukladli nam kluczyków od auta. Nigdy więcej tam nie pojade!!!!!!!!!!!!

beno_otreba dołączył
17.09.2011

beno_otreba 12:44 | 17.09.2011

To straszne!!! Zamienili mi apartament na większy i bardziej komfortowy! Jeszcze na koniec właściciel uśmiechnął się szyderczo! Na dodatek podstępnie ukryto przed nami recepcję chowając ją w restauracji. Czesi to specjaliści od przekrętów i kradzieży. Na szczęście nas nie zabili i szybko stamtąd uciekliśmy:):):) Czy to pisała jakaś dewotka z PIS-u? Kradzieże mają miejsce na całym świecie a w Polsce "chyba" nawet częściej. Na szczęście zakończenie powyższych wypocin jest optymistyczne: "Nigdy więcej tam nie pojadę!!!!!!!!!!!!" I tak trzymaj:) I tak mamy kiepską opinię w wielu krajach...

beno_otreba dołączył
17.09.2011

beno_otreba 13:17 | 17.09.2011

To straszne!!! Zamienili mi apartament na większy i bardziej
komfortowy! Na dodatek podstępnie ukryto przed nami recepcję
chowając ją w restauracji. Jeszcze na koniec właściciel uśmiechnął się
szyderczo! Czesi to specjaliści od przekrętów i
kradzieży. Na szczęście nas nie zabili i szybko stamtąd
uciekliśmy:):):) Czy to pisała jakaś dewotka z PIS-u? Kradzieże
mają miejsce na całym świecie a w Polsce "chyba" nawet
częściej. Na szczęście zakończenie powyższych wypocin jest
dość optymistyczne: "Nigdy więcej tam nie pojadę!!!!!!!!!!!!" I
tak trzymaj:) I tak mamy kiepską opinię w wielu krajach...

tonny dołączył
21.09.2011

tonny 12:52 | 21.09.2011

po co w ogóle pisałeś ten komentarz, żeby obrazić kogoś???, powyższy może trochę rozwleczony i ze zbędnymi szczegółami ale miał czemuś służyć, ludzie będą ostrożniejsi. Natomiast twój komentarz wybacz ale ma tylko jedno działanie, próba ośmieszenia kogoś i tyle, chyba ci się nie udało, nie jest śmieszny, trochę za dużo tego typu wypowiedzi poniżej pasa w internecie, daruj sobie, ...a wątki z PISem na portalu o podróżach to już totalne cie poniosło :/

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl