Forum dyskusyjne


Himalaje-temperatura

kategoria podróże po świecie

konto_ununięte dołączył
30.06.2011

konto_ununięte 15:59 | 20.08.2011

wybieramy się w styczniu do Indii. Planujemy wyskoczyć w himalaje ale nie wiemy jak z pogoda? Mamy bardzo skrajne informacje co do wahania temperatur w tym okresie. Może ktoś już tam był w styczniu i podpowie gdzie można wyskoczyć by było tanio i możliwie ciepło :) MOże jakieś ciekawe trasy trekingowe


Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 20:34 | 22.08.2011

jest zimno jak to zimą, temperatury w Kathmandu w styczniu min ok 2-4 stopni, max koło 15, to są najzimniejsze okresy w roku i do tego w górach pada dużo śniegu już na niższych wysokościach, przekroczenie przełęczy jest nie możliwe na tych warunkach jakie są w sezonie. Wiatry są silne i razem ze śniegiem są przyczyną wielu niebezpiecznych lawin. Dodatkowo większość mieszkańców lodgy na trasach ....wraca na zimę do większych miast.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl