Forum dyskusyjne

Safari w Kenii

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

michałgalander dołączył
23.08.2011

michałgalander 10:47 | 23.08.2011

Poszukuję namiarów na sprawdzonych lokalnych przewodników, którzy są w stanie zorganizować Safari wraz z noclegami w parkach narodowych Kenii- Amboseli, Masai Mara , Tsavo etc.

artur.w dołączył
30.06.2011

artur.w 22:22 | 02.09.2011

Trzy dni temu wrocilem z Kenii. 3 dniowe safari na Tsavo i Amboseli zorganizowalem z Kennedy Safaris ( www.kennedy-safaris.com  ). Ceny nie byly wygorowane, a Van byl na wylacznosc ( 3 osoby plus kierowca). Zahaczylismy m.in. wodospady Lugarda, Crocodile Point, wyschniete koryta doplywow Voi... a w Amboseli Observation Hill. W niektorych z tych miejsc mozna opuscic pojazd. Reasumujac, polecam ta firme (oczywiscie co do ceny, mozna a nawet nalezy sie potargowac)

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 17:22 | 03.09.2011

jechałem z safarihomeadventure-wszystko było ok-4 dni-3 dni w masai mara plus 1 dzien w lake nakuru,wyżywienie,1 dzien hotel- 2 noce w namiocie z łazienką(wiadomo,że polową),transfery wliczone-3 dni w masai mara-6 w aucie-miejsce przy oknie gwarantowane-w lake nakuru byliśmy tylko we dwójkę
Pozdr

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 17:23 | 03.09.2011

aha cena za 4 dni=440 $,mają stronę w necie-kontakt mailowy,wszystko załatwione w polsce przez net.

slobcia dołączył
17.03.2011

slobcia 10:28 | 04.09.2011

Arnie a możesz podać namiary na tego organizatora tj adres strony www?

lesniak dołączył
30.09.2010

lesniak 17:16 | 04.09.2011

Witajcie.
Miesiac temu wróciłem z Kenii i Tanzanii. Z polecenia arniego też byłem z www.safarihomeadventure.com.  Też polecam tą firmę. Właściecielem jest Albert Ouko. Bardzo dokłądnie sprecyzujcie z nim cenę i program. Pytajcie o kierowcę o imieniu Lauwee.
Do trasy koniecznie park Masai Mara. Tam jest zdecydownie najwięcej zwierząt. W razie pytań służę radami. Moja trasa Masai Mara, Nakuru,Amboseli, wulkan Lengai,Ngorongoro,Manyara, Zanzibar

MoniaD dołączył
22.08.2011

MoniaD 09:36 | 14.09.2011

Witam

Mozna zapytac ile zaplaciles za 3 dni safari?

Z gory dziekuje

artur.w dołączył
30.06.2011

artur.w 14:39 | 14.09.2011

Witaj. Zapłaciłem 350 Eur/osobę. Czyli za trzy osoby dało to sumę 1050 Eur. Choć wydaje się, że jeszcze trochę można było ponegocjować. W każdym razie wyprawa warta tej ceny, biorąc pod uwagę niezależność wyboru trasy, noclegów, elastyczne podejscie do programu, czyli zmiany realizowane na nasze życzenie. Pozdrawiam

womANN dołączył
13.03.2011

womANN 22:14 | 14.09.2011

Ja załatwiłam safarii u tubylców na plaży w Diani Beach. 2 dni Tsavo West i Salt Lick za 275e od osoby. Polecam...

Poniżej nasze fotki
www.flickr.com/photos/mkorbanski/sets/72157627546562685/ 

[fb] Mirosław Piórkowski dołączył
29.10.2016

[fb] Mirosław Piórkowski 07:10 | 29.10.2016

>Ja załatwiłam safarii u tubylców na plaży w Diani Beach. 2 dni Tsavo West i Salt Lick
>za 275e od osoby. Polecam...
>
>Poniżej nasze fotki
>www.flickr.com/photos/mkorbanski/sets/72157627546562685/ 

------------

Piękne zdjęcia, mam pytanie czy warto brać statyw czy może robić fotki z reki?

MoniaD dołączył
22.08.2011

MoniaD 08:49 | 15.09.2011

hmmm to nam Keneddy wycenilo ponizszy program na 1300€ od osoby ;-/
2 osoby w jeepi'ie - troche drogo chyba jednak poszukamy czegos na miejscu
1st day fly from mombasa to nairobi,meet your driver and visit giraffe farm ,elephant farm,lunch on the way to masai mara,2 nights in masai mara in a luxury camp www.elangataoleraicamp.com, 

3rd day drive to lake nakuru, in nakuru lodge,

4 th day drive to amboseli in sentrim camp.

5th day drive to momasa lunch in voi town,

sp9hzx dołączył
12.02.2006

sp9hzx 21:56 | 07.07.2013

Jezu,skąd się tacy ludzie biorą ?

MoniaD dołączył
22.08.2011

MoniaD 09:33 | 15.09.2011

Hej, jeszcze zaptam byles z Kennedym czy z africahomeadventure? Czy w cene wliczone byly noclegi i lot 540 (skad -dokad) ? Dziekuje za info

artur.w dołączył
30.06.2011

artur.w 12:33 | 15.09.2011

Twoje safari to zupełnie inna bajka. My bylismy tylko 3 dni a nie 5, z vanem zamiast jeepa, bez przelotu do Nairobi. To wszystko robi znaczna różnicę w cenie. Ale zwróć uwagę na warunki safari. Możesz zbić cene wybierając na noclegi np. wydzielone miejsca kempingowe na terenie parku narodowego (czyli gotowe namioty ale bez troche luksusowej infrastruktury typu osobna łazienka itp). Tam też jest super atmosfera choć warunki nieco spartańskie (i grunt trzeba mieć własny spiwór). Przede wszystkim na tym oszczędzają operatorzy oferując zdecydowanie tańsze safari. Pamietać trzeba, ze nocleg za osobę w lepszym lodge lub campie to wydatek ponad 100$ za noc. Ale patrząc z drugiej strony, jak warunki są przesadnie luksusowe, to po prostu nie czuć w pełni atmosfery safari :) I jeszcze o ile pozwolisz, jedna rada z mojej strony: nie przesadzaj z iloscia uczestników w jednym samochodzie. Naprawdę 4 osoby to jest max, nawet w jeepie. Czytając jeszcze Twój watek odnośnie szczepien i żołtej febry: prawde mówiac żołtej książeczki nikt w Kenii nie wymaga, ale warto ją mieć. W razie czegoś nieprzewidzianego, nagłych dolegliwosci, kazdy miejscowy lekarz woli wiedziec na co była dana osoba zaszczepiona, a te informacje są wpisane w ksiażeczce.

MoniaD dołączył
22.08.2011

MoniaD 13:37 | 15.09.2011

Artur
Dziekuej za wszytsko info widze, ze jestes w temacie ;) pozwole sobie w razie potrzeby jeszcze nie raz skorzystac z Twojej wiedzy :D do wyjazdu jeszcze 3 tyg wiec troszke Cie jeszcze moge pomeczyc ;)

artur.w dołączył
30.06.2011

artur.w 15:06 | 15.09.2011

Z największą przyjemnością Monika :) czesto zagladam na te kenijskie wątki, wiec w razie co, postaram sie o szybki odzew na zapytanie :D

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 17:00 | 15.09.2011

Byłem z afrcahomeadventure i jak już wielokrotnie pisałem było wszystko w porządku,były to 4 dni masai mara i lake nakuru,pierwszy dzień byliśmy sami(2 osoby) z kierowcą,kolejne dni dołaczyły 4 osoby,nie robiło to nam żadnej różnicy bo każdy miał gwarantowane tzw window seat i siedziało nas 2 w jednym rządku,transfery w cenie,wyżywienie-nocleg w masai mara w namiotach z łazienką,światłem etc-czysta pościel,łóżka-strażnicy masajowie-czad:)!blisko wiosek masajskich-bo też byliśmy.Nie chciałbym siedzieć w tzw.lodge bo nie poczułbym tego dreszczyka a naprawdę warto było:)
zaplaciliśmy 440 $ za osobę.
loty liniami flycoś tam etc na zanizbar i wszystko dalej robiliśmy we własnym zakresie.
Pozdr

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 08:19 | 16.09.2011

Jesli chodzi o sierociniec dla słoni i giraffe center plus dom karen blixen-można podejść do taksówkarza któych pełno w centrum nairobi,dogadać się z ceną-on na was wszędzie poczeka-weżmie kilkukrotnie mniej niż agencja.Agencje nie zbierają aż tylu ludzi w te miejsca żeby jeżdzić codziennie,więc ceny mają olbrzymie bo zazwyczaj jest to private tour.

caro.m7 dołączył
27.04.2011

caro.m7 18:14 | 01.10.2011

KENIA - SAFARI besttourssafaris.bnx.pl  WARTO ZERKNĄĆ, JA KORZYSTAŁAM I BYŁO NIEŹLE :)

senia dołączył
20.06.2008

senia 11:47 | 02.10.2011

Napisz coś więcej, pls. Namioty czy lodge? jaka trasa? jaka kasa :-)?

elgora dołączył
09.12.2011

elgora 13:32 | 10.12.2011

Witam
Wróciłam trzy tygodnie temu z Kenii z miejscowości Malindi. Wyjazd na dwu dniowe safari + blue safai kupiłam w lokalnym biurze i z czystym sumieniem mogę polecić Richiego który organizuje safari. Chłopak jest bardzo solidny i spełni wszystkie oczekiwania. Ceny o połowe niższe niż u rezydentów. Dla zainteresowanych podaję kontakt do Richiego +254721794177 można kontaktować się już z Polski (preferowane smsy). Pozdrawiam

elgora dołączył
09.12.2011

elgora 13:36 | 10.12.2011

Witam
Wróciłam trzy tygodnie temu z Kenii z miejscowości Malindi. Wyjazd na dwudniowe safari + blue safai kupiłam w lokalnym biurze i z czystym sumieniem mogę polecić Richiego który organizuje safari. Chłopak jest bardzo solidny i spełni wszystkie oczekiwania. Ceny o połowe niższe niż u rezydentów. Dla zainteresowanych podaję kontakt do Richiego +254721794177 można kontaktować się już z Polski (preferowane smsy). Dwudniowe safari plus blu safari kosztowało mnie 270 dolarów od odoby a nocleg był w trakcie safari w eleganckim hotelu. Pozdrawiam

bielu22 dołączył
19.09.2011

bielu22 21:24 | 15.12.2011

Witam, w styczniu jadę do Kenii, negocjowałam 2 dniowe safari West, East Tsavo z JT safari 250 $ za osobę, czy to nie za drogo, bo znajoma ostatnio wróciła z Kenii i płaciła w innym biurze 200 $ za osobę, proszę o informację, pozdrawiam

senia dołączył
20.06.2008

senia 12:23 | 17.12.2011

A może wiesz gdzie w necie można kupić najprostszą moskitiere?

colcolcol dołączył
20.05.2007

colcolcol 18:26 | 20.12.2011

Tez słyszałem o cenie 200$, sam płaciłem 300 :( , ale ... po powrocie nie będzie Ci żal nawet 400$. Zabierz jakieś ołówki, zeszyty, długopisy, czy ewentualnie słodycze. To nie jest kraj ludzi bogatych i o ile w krajach arabskich jest się nagabywanym o napiwki to w Kenii raczej tego nie uświadczysz. Biedni, ale honorowi...

flugo dołączył
17.04.2009

flugo 20:36 | 20.12.2011

to zależy gdzie śpisz- 200 usd? wstep w 2012 do tsavo east to 65 usd, do tsavo west 65 usd, zostaje 70 usd na transport, zarcie, nocleg...

slobcia dołączył
17.03.2011

slobcia 09:15 | 22.12.2011

witam
My korzystalismy z lokalnego biura podrózy-www.jawamusafaris.com/ 
tzw. James Bond:) naprwdę SERDECZNIE POLECAM! BARDZO rzetelny człowiek. Bylismuy w Tsavo i Amlboseli-3 dni. płaciłam 270 euro/osoba.

senia dołączył
20.06.2008

senia 09:41 | 07.03.2012

Wróciłam z Kenii. Polecam biuro www.australken.com.  Pełna profeska. Czulismy się bardzo bezpiecznie, komfortowo, chociaż to było budget safari.
Polecam.

inde dołączył
07.02.2012

inde 17:51 | 07.03.2012

Senia, budget safari to znaczy?

senia dołączył
20.06.2008

senia 08:37 | 08.03.2012

Pytasz o znaczenie słowa "budget" czy o kwotę? Kwota jest oczywiście kwestią do negocjacji. Należy liczyć się z wydatkiem 160-170 USD/ os/dzień. Dotyczy to safari organizowanego dla 2 osób. W cenie jest wszystko oprócz tipów dla przewodnika i kucharza. Opcjonalnie, jeśli się chce mozna odwiedzać wioski po 20USD za wstęp. Jeśli chcesz więcej info napisz na nakurusafari@wp.pl

SzczytyAfryki dołączył
01.09.2010

SzczytyAfryki 12:33 | 20.03.2012

Witam

Jeżeli ktoś potrzebuje kontakt do zaufanego i nie drogiego człowieka z Kenii, który organizuje zarówno Safari, jak i trekkingi na Mount Kenyę proszę o kontakt mejlowy: gerber@gerber.d7.pl. Mogę polecić zaufanego znajomego z Kenii, z którym podróżowałem.
Ze spokojnym sumieniem mogę go polecić. Robi to naprawdę porządnie i niedrogo. O tym jak wyglądała wyprawa przez niego zorganizowana można przeczytać na mojej stronie internetowej ( www.gerber.d7.pl  ) w relacji pt. "W drodze na najwyższe szczyty Afryki - Kenia Uganda 2012"
Warto polecać sprawdzonych i uczciwych ludzi.
Pozdrawiam
Gerber

marta_i_adam dołączył
20.03.2012

marta_i_adam 11:55 | 23.03.2012

Byliśmy w Kenii w 03.2012. Rejon Diani. Safari kupilismy na plazy od Franco - (Rogers Franco Kilonzo) uczciwy, pracowity i dbajacy o samopoczucie przewodnik. Jak go poznać? tu ma swoja strone, ale zdjecie to jakies kosmiczne wstawil: [www.dianikenyasafaris.com] - na plazy wyglada jak człowiek :-) charakterystyczna jest broda - takie 2 kucyki. Mozna go spotkac na plazy przy hotelu Leisure Lodge, Diani Reef, Diani Beach Resort, Leopard Beach i chyba na całej plazy Diani dziala. Bylismy 2 dni w Tsawo East i 0,5 dnia na wyspie Wasini+ delfiny. (za obie wycieczki dla 2os. zapłaciliśmy 750$, w tym samo Wasini było za około 200$. Można było sie jeszcze targowac, ale sympatyczny był, to dalismu mu zarobic). Z Franco mozna kontaktowac sie mailowo (zna angielski i niemiecki) - francorfk@yahoo.com albo umowic sie telefonicznie na miejscu, proponuje zadzwonic z recepcji +254733651543, albo wyslac SMS'a. Na plazy tez go znają, wystarczy zapytac tubylca, zadzwoni, a Franco na pewno sie zjawi.

lance dołączył
21.01.2013

lance 00:28 | 22.01.2013

Czesc
Wrocilismy dwa tygodnie temu z Kenii , wybralismy sie na safari rownież z polecanym tu Franco Kilonzo. Zdecydowanie polecamy jego usługi i tą osobę.Wylatywaliśmy z Mombasy na 3 dniowe safari w Masai Mara. Przed przylotem do Mombasy kontaktowaliśmy się z nim emailowo odpowiedz była natychmiastowa , mozna z nim załatwić wszystko , wystarczy napisać co się chce i gdzie się chce jechać jaki rodzaj wycieczki i co zobaczyć.Facet ma bardzo duże kontakty i wie komu gdzie zapłacić żeby na przykład załatwić miejsce w samolocie w którym już nie ma miejsc dla biur podróży:). Cały wyjazd dbał o nas codziennie wysyłał smsy z zapytaniem jak sie czujemy i czy wszystko jest ok. Na koniec naszego pobyty w Mombasie przyjechał do hotelu żeby się z nami spotkać bo wcześniej się nie widzieliśmy ,dał nam pamiątki i życzył miłego powrotu do domu.Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane . Nie wplacaliśmy żadnej zaliczki tylko dzień przed wylotem przyszła sekretarka Franco przed brame hotelową i zapłaciliśmy jej pieniądze. Przyznam że noc była dość niespokojna bo pojawiły się obawy czy rano napewno ktoś się zjawi i zabierze nas na lotnisko mimo że dostaliśmy potwierdzenie że opłaciliśmy safarii. Jednak obawy nasze były niepotrzebne a safari to niezapomniane wspomnienia na długie lata. Kenia jest wspaniała. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie na mojego emaila prtk@wp.pl.

Oto odnośnik do strony www.dianikenyasafaris.com/  która nie idzie z duchem czasu ale zdecydowanie polecam oraz email do Franco francorfk@yahoo.com i telefon +254733651543 lub +254714101003

paukurz dołączył
09.02.2013

paukurz 19:38 | 11.02.2013

My braliśmy safari od lokalnego beachboysa (Ahmed na Diani Beach ),który jak się okazało pracował dla Kennedy. Byliśmy w Tsavo i Amboseli, noclegi 1szy w Tsavo Saltlick, 2 gi w Kibo (namioty, nawet zbyt luksusowe:) )safari przerosło nasze oczekiwania. Płaciliśmy 3000 USD/osobę za 3 dni za wszystko bez napiwków i miałam wrażenie że ciut przepłaciliśmy, Za Masai Mara samolotem 2 dni udało się utargować do 450 USD, nie wzięliśmy bo ponoć można już za 400 (tyle że my byliśmy w okresie śwątecznym- stąd wyższe ceny) Co do wiosek masajskich, ponoć "prawdziwe" masajskie wioski zaczynają się od okolic Amboseli. Po rozmowie ze znajomymi, którzy byli w wiosce w Masai Mara stwierdziliśmy, że coś w tym jest:) U nich pełna kultura, czyści , pachnący. W naszej wioseczce nie pachniało fiołkami a biedne dzieciaki były koszmarnie brudne, zaniedbane i z wrzodami na głowach (zakażenia po nadzianiu się na kawałki patyków, wystające przy "drzwiach" chałupek i z muchami włażącymi do oczu. Żałowałam, że oprócz zabawek nie wzięłam jakichś lekarstw.

paukurz dołączył
09.02.2013

Piaskowy Koń dołączył
17.02.2013

Piaskowy Koń 22:20 | 17.02.2013

Zapraszamy do biura Sandy Horse Safari w Watamu 120 km od Mombasy.

www.sandyhorse.eu 

Udzielamy informacji w Polsce www.piaskowykon.pl  lub w Kenii www.sandyhorse.eu 

Zapraszamy

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 11:52 | 19.02.2013

Polecam biuro Max Abeid. Maja swoje siedziby w Mombasie i Nairobii. Facet odbieral nas z lotniska, pozniej zorganizowal nam safari. Bylismy w Kenii 4 lata temu do dzis utrzymujemy kontakt

ewapaul dołączył
03.11.2012

ewapaul 19:09 | 20.02.2013

bylismy we wrzesniu na 7 dniowym safarf
meczace ale bylo warto
wlasciciel niezbyt przyjemny ale na organizacje nie mozna bylo nazekac
jak sie uda to prosic o kierowce JASTIN BYL NAPRAWDE OK I ZNA SIE NA ROBOCIE
Proponuje rezerwacje przed wyjazdem gdyz mozna zarezerwowac hotel tylko na jeden tydzien i koszty naprawde spadaja
w efekcie nas 1 tydzien hotelu i 1 tydzien safari wyszedl tyle ci innych 2 tygodnie hotel i 2 do max 3 dniowe safari
Ale kazdy robi jak uwaza

ewapaul dołączył
03.11.2012

IwonkaW dołączył
26.02.2013

IwonkaW 11:33 | 26.02.2013

cześć
potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze dotyczące organizacji safari przez Franco Kilonzo. Opierając się na opiniach zamieszczonych na forum oraz analizie porównawczej ofert różnych organizatorów wybrałam to co było najtańsze (najmniej żądał Franco). Trzy tygodnie temu wynegocjowałam za 700 dolarów od osoby dwie wycieczki (2 dni safari w Masai Mara oraz całodniowy wyjazd do Mombasy ze zwiedzaniem Parku Hallera ).Biuro podróży Tui żądało za safari 845 a za Mombasę 115. to chyba mówi samo za siebie. organizacja rewelacyjna. wszystko na czas. nocleg na safari w luksusowym Fig Tree Camp. w jeepie byliśmy tylko my w trójkę (lepsze możliwości obserwacji zwierząt oraz robienia zdjęć - a jest na co patrzeć). na safari masajski przewodnik tylko do naszej dyspozycji, absolutna elastyczność odnośnie programu. w mombasie kompetentny przewodnik, podobnie w parku Hallera. kontakt z franco rewelacyjny. najpierw w Polsce błyskawiczne odpowiedzi na moje maile, potem umówione spotkanie w hotelu Bahari Beach. przekazaliśmy pieniądze i dostaliśmy potwierdzenie. następnego dnia czekał na nas samochód, który zawiózł nas na lotnisko. Franco w miarę możliwości nam towarzyszył. Jeśli powierzał nas innym osobom zawsze dzwonił i upewniał się że wszystko jest wg naszych życzeń.Moim zdaniem można zaufać tej osobie. kenia to piękny kraj. a krótki urlop jest jak cudowna bajka, aż nie chce się wracać. podsumowując jeśli nie chcecie przepłacać i fanastycznie bez stresów spędzić czas skorzystajcie z oferty Franco.
jego stronka www.dianikenyasafaris.com/  oraz email do Franco francorfk@yahoo.com i telefon +254733651543 lub +254714101003
jeśli macie jakieś pytania dotyczące Kenii piszcie na wicii1@poczta.onet.pl

mroofka dołączył
06.11.2008

mroofka 20:10 | 26.02.2013

Hej,

ja polecam Steva Onduto -stertours@yahoo.com, ma swoją nie wielką lokalną firmę. Byłam z nim na safarii dwa razy i uważam, że jest genialny. Ostatnio sama jechałam z Mombasy do Nairobii (autobus albo pociąg - przygoda:)) i tam zgarnął mnie Steve. Odbiera z dworca i dba o wszystko. Można się z nim też umawiać na odbiór z Mombasy. Nos do zwierząt - jeden z najlepszych + na życzenie stara się pokazać kawałek ichniego świata (np. imprezy wieczorne w loklanych wioskach). Trasa - do ustalenia z nim. Ja oczywiście polecam Masai Mara. jeśli będziecie się do niego zgłaszali - napiszcie, że macie kontakt od Moniki (to może pomóc w negaocjowaniu ceny). Aż Wam zazdroszczę wyprawy!!:)

Mrówka dołączył
08.03.2013

Mrówka 21:28 | 08.03.2013

Pllanuje podróz do Kenii, jakie linie najlepiej wybrać, ?

bynio dołączył
05.09.2008

[konto usunięte] dołączył
23.02.2012

[konto usunięte] 13:23 | 09.07.2013

A możesz udzielić bardziej precyzyjnej odpowiedzi? Bo najtańsze to pojęcie mocno względne. Podróż do Kenii nie jest tania,weźmy to pod uwagę...

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 15:03 | 09.07.2013

W porządku najbardziej precyzyjnie jak można. Zapisz się do newsletterów wszystkich linii latających do Kenii, może załapiesz się na jakąś promocję. Na dokładkę czartery do Mombasy z biur podróży, jeżeli pasuje Ci to miejsce, możesz przeglądać wyszukiwarki połączeń lotniczych typu tripsa, expedia, opodo itp., zdarzają się błędy taryfowe. Dobra cena na tą część Afryki to 2 do 2,5 tys. zł za przelot w obie strony, przy czym 2 tysiące to bardzo dobra cena. Taniej bardzo trudno. Pozdrawiam Zbyszek

senia dołączył
20.06.2008

senia 13:15 | 10.07.2013

Aktualne koszty safari w Kenii z Australken to 155 USD/os/dzień przy 2 osobach. All inclusive, tylko tipy do płacenia. Kempingi, ale nie namioty.

Robertus dołączył
06.03.2014

Robertus 12:05 | 22.04.2016

Zaspamowałaś forum okrutnie.. od reklamy jest chyba dział ogłoszeń komercyjnych?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl