Forum dyskusyjne

miły tani hotel w Delhi i Darjeelingu -

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

amiew dołączył
18.01.2009

amiew 20:24 | 25.08.2011

proszę o informacje o fajnym hotelu (niezbyt drogim i czystym) w Delhi i Darjeelingu.
Dzięki, pozdrawiam Anka :-)

amiew dołączył
18.01.2009

amiew 21:30 | 29.08.2011

...nie no... nie wierzę:-) czyżby nikt nie mieszkał w Delhi w symatycznym hotelu godnym polecenia?!:-) może jednak????
dzięki z góry za informacje:-):-)

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 23:30 | 29.08.2011

jakie pytania takie odpowiedzi,
myślę, że na ten temat to było multum na forum, poza tym Delhi to nie jest wioska aby podać Ci adres i że dojedziesz, jakbyś poszukała więcej to byś znalazła, ze na Paharganju jest około 705 hosteli które łącznie mają ok 17000 miejsc, sam spałem zaledwie w kilkunastu z nich a dobrego nie da rady polecić bo to się zmienia i niestety szybko. 4 lata temu Pryanka była bdb teraz to ruina, hotel Rak był na poziomie, Lord także, Kailash jest tani i dla mało wymagających .... Delhi to nie jest małe miasto

www.hublog.at/10/blogs/maps/paharganj.JPG 

hotelsinpaharganj.com/ 

Jadu dołączył
19.09.2003

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 08:42 | 30.08.2011

Masz całkowcie rację. Dziś w hotelu jest w porządku, jutro zmienia się boy, pojawia się taki, który nie wie, co czego służy łazienka i robi się nędznie. Standard trzymają hotele 5*, a i tym się zdarzają wpadki, informacje o hotelach budżetowych z przed kilku lat, z niektórymi wyjątkami, są "dośc ryzykowne".

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 13:17 | 30.08.2011

zgadza się, trzeba jechać na Main Baazar i tyle, nocleg sam Cię znajdzie, pokażą Ci ładne pokoje za 400-600rupii za pokój, lepsze hotele są w cichszym Karol Bagh, ale to z kolei trochę z dala od całego tego klimatycznego zgiełku.

amiew dołączył
18.01.2009

amiew 19:49 | 30.08.2011

hej Jadu:-) dzięki za informacje. Moje pytanie nie było jednak takie złe (choć ogólne), skoro prawie osiągnęłam zamierzony cel. Taraz już mniej więcej wiem co i jak (przynajmniej trochę więcej). Np. nie wiedziałam, że warunki w hotelach w Delhi tak szybko sie zmieniają. Wcześniej zebrałam oczywiście dość sporo informacji przewodnikowo-internetowych w tym zakresie, ale miałam nadzieję, że Ktoś mieszkać w hotelu, który bez mrugnięcia okiem może polecić (np. z uwagi na miłą atmosferę). Zdarzają się czasem takie "niezwykłe" miejsca. A tu przecież (teoretycznie)nieograniczony potencjał informacyjno-podróżniczy do wykorzystania;-) Pozdrawiam Anka:-)

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 20:13 | 30.08.2011

jak dojedziesz na Main Baazar to prawie od razu zaczepi Cię parę osób, że mają fajne hotele, trzeba sprawdzić jeden albo drugi i tyle, wybierz sobie najmniej natarczywego i uśmiechniętego i idź za nim co Ci pokaże, nie ma co samemu łazić na ślepo. Z ceną jak dostaniesz pokój za 400rupii to jest dobrze. Ten, który Cię przyprowadzi też dostanie parę rupii, a jeśli pokój Ci się spodoba to sama powinnaś mu dać dolara za fatygę :)

amiew dołączył
18.01.2009

amiew 20:45 | 30.08.2011

ok,... mam intuicję, więc pewnie wybiorę "właściwego" przewodnika, a że sknerą nie jestem, to...:-) dzięki.... A jak masz ochotę i czas to napisz jeszcze coś o własnych doświadczeniach w zwiedzaniu Delhi (takie coś czego nie przeczytam w przewodniku;-)) Pozd. A

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 16:20 | 31.08.2011

doświadczeniach ?
zależy co konkretnie :)

amiew dołączył
18.01.2009

amiew 17:33 | 31.08.2011

:-) no tak ... doświadczenia mogą być różne:-) to może tak... żeby Cię za bardzo nie zmęczyć:-) - jedno najbardziej zachwycające miejsce w Delhi i jedno najbardziej rozczarowujące (które można spokojnie ominąć szerokim łukiem)

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 19:18 | 31.08.2011

zachwycające ....
hehe zależy pod jakim względem :D

lubię bałagan i zamęt na Main Baazar, lubię Jama Masjid przez jego wielkość, lubie Lal Qila (Red Fort) przez to, że mozna w nim odsapnąć i się wyciszyć, lubię Bramę Indii wieczorem, gdzie Hindusi lubią spędzać wolny czas często przy muzyce i smażonej samosie, lubię Świątynie Lotosu ze względu na jej architekturę, lubię Lakshmi Narayan, lubię wizytę u Sikkhów, lubie Qutab Minar przez jego historię i architekturę, lubię grobowiec Humajuna gdzie jest wszystko ładnie poukładane i przede wszystkim budynek, który był wzorem dla TajMahalu, lubię Connaught Place, lubie Jantra Mantar, ogrody Lodgi, lubię domy i miejsca śmierci Indirii Gandhi i Mahatmy Gandhiego...... w sumie to jedynie rozczarowała mnie świątynia Aksardham, która mi się bardzo podoba ale dwukrotnie nie udało mi się do niej wejść ze względu na obostrzenia i kontrole przed wejściem...z powodu tłumu odwiedzających po kilkudziesięciu minutach stania w kolejce do security trzeba było się poddać aby jechać w inne miejsca, ale jakoś wierzę, że za 3 razem mi się uda, może z większych rzeczy Old Fort (Purana Qila) mnie nie ucieszył, tzn nei zrobił na mnie jakiegoś większego wrażenia i to miejsce uznałbym za stratę czasu.... chociaż to subiektywne :)

amiew dołączył
18.01.2009

amiew 19:43 | 31.08.2011

wielkie dzięki Jadu:-) bedę pierwszy raz w Delhi i liczę na intensywne przeżycia ;-)
Trzymaj sie, pozd. Anka:-)

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 19:44 | 31.08.2011

jak masz pytania pytaj :)
to co wiem, to mogę pomóc :)
ale wyrocznią nie jestem :P

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 09:24 | 06.09.2011

Jadu ma rację w swoich wypowiedziach. Jeżeli chcesz sporo dowiedzieć się o Delhi, hotelach i możliwościach zwiedzania (zresztą o innych miejscach też), to wejdź na stronę indianadventure.eu 
Jest to strona firmy, ale jest tam też na niej sporo ciekawych i istotnych informacji

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 09:33 | 06.09.2011

kryptoreklama :P też mogę powiedzieć, że mogę wszystko zorganizować :P, ale nie wypada na forum

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 09:53 | 06.09.2011

Delhi Daw Taun tam większość Polaków

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl