Forum dyskusyjne

fajne miejsca tanie noclegi

kategoria podróże po świecie

1099 dołączył
25.02.2007

1099 10:42 | 26.03.2007

Witam, mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć co warto zobaczyć w Portugalii, jakie są ceny, jak wygląda sprawa tanich noclegów, czy lepiej podróżować koleja czy autobusem... itp. Będę wdzieczna za każdą informację.

usunięty/nieznany 14:14 | 26.03.2007

witam serdecznie!
nie wiem, kiedy wybierasz się do Portugalii, ja mam zamiar jechać tam (tzn. lecieć) w drugiej połowie września na około 7 - 8 dni. Jeżeli pojedziesz wcześniej, po powrocie napisz jakiś artykulik, każde info na temat co zobaczyć i jak to zrobić tanio bedzie bardzo przydatna. Pozdrawiam

1099 dołączył
25.02.2007

1099 10:51 | 10.03.2008

byłam w Portugalii. Tam jest fantastycznie + 25 w Algarve w lutym... noclegi od 30 euro za pokój dwuosobowy z łazienka, w schronisku młodziezowym w FAro 11euro od osoby za sniadaniem:))

Nuti dołączył
17.05.2007

Nuti 20:22 | 11.03.2008

Hej.Byłam w Portugalii.I cóż jestem zakochana w Lizbonie:)Warto bybrać się tez do Fatimy.Ceny sa naprawdę przystępne.Nie wiem jak z cenami noclegów bo spałam za darmo.Ale ceny uu a pomarańcze jakie pyszne:)Pozdrawiam i powodzenia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl