Forum dyskusyjne


Pobyt na Zanzibarze

kategoria podróże po świecie

ewajask dołączył
02.08.2011

ewajask 21:13 | 30.08.2011

Będziemy na Zanzibarze od 4 września w hotelu Diamonds Dreams of Zanzibar.Czy ktoś może będzie w tym czasie? Polski przewodnik na Zanzibarze czy to możliwe?


arnie dołączył
04.11.2007

arnie 08:11 | 31.08.2011

Valnilla House-mieskza tam Polka która prowadzi coiś na kształt biura,możesz jeśli Ci bardzo zalezy z nią pogadać,napisać maila etc.Poznaliśmy się zupełnie przypadkowo-szliśmy plażą w Jambiani i zobaczyliśmy polska flagę,wiem że prowadzi jakieś biuro,wycieczki etc.Miła osoba.Poszukaj w googlach Vanilla House Jambiani ZAnzibar.
Poza tym Zanz jest przyjemny i bezpieczny do podróżowania.


ewajask dołączył
02.08.2011

ewajask 10:22 | 01.09.2011

Słyszałam o niej i napisałam ale odpisała ,że nie robi wycieczek po polsku tylko angielski a w tym czasie będzie w Polsce.Możesz napisać w jakim miesiącu byłaś(eś) na Zanzi i jak z tymi komarami jaką ochronę stosowałaś czy wieczorem można spokojnie posiedzieć na powietrzu na krótko ubranym jak to ogólnie wygląda.Pozdrawiam i czekam bo w sobotę wyjazd.EwaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl