Forum dyskusyjne

wiza

kategoria inne

kraj Indie

katalia dołączył
31.08.2011

katalia 10:59 | 31.08.2011

Witam! Pod koniec września wybieram się do Indii, moje pytanie dotyczy wizy, a konkretnie tego czy :
1.wniosek ma być wydrukowany dwustronnie?
2.w jakim języku trzeba go wypełnić polski/angielski
3. w rubrykach, które mnie nie dotyczą pisać "nie dotyczy" czy stawiać kreski?
4.czy przyznanie wizy to czysta formalność czy mogą mi jej nie przyznać jeżeli coś źle wypełnię? (pytam dlatego, że nie wiem czy jechać osobiście do Warszawy złożyć wniosek(wtedy sprawdzono by go przy mnie i mogłabym ewentualnie poprawić), czy wysłać kurierem, licząc na to, że wypełnię go dobrze- celowo mylić się nie zamierzam :) )
wiem, że moje pytania są dosyć naiwne, ale to moja pierwsza podróż do Indii i trochę sie stresuję :) pośrednik (BLS) ma dziś święto, więc nie mogę się tam dodzwonić, a chciałabym jak najszybciej złożyć te papiery ...
z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 11:33 | 31.08.2011

ja raz bylam sama i raz wysylalam i roznicy nie bylo - o ile przeczytasz ich instrukcje na stronie internetowej to nie bedzie problemu;-) nie martw sie, przy komlecie wymaganych dokumentow nie odmowia;-)
milego pobytu w cudownych Indiach

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 12:57 | 31.08.2011

Np. tu: www.transazja.pl/pl-3_1-art80.html 
jest wzór wypełnionego wniosku, ten w akapicie "wymagane dokumenty" i na kilku innych stronach też się znajdzie.
Polecam google... ;)
No i bez stresu... moje wnioski zanosił kolega, za kilka dni odebrał, nie było żadnych problemów.

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 09:08 | 06.09.2011

Wiza turystyczna to właściwie formalność, ale sprawdź dokładnie czy dostałaś taką wizę, o jaka aplikowałaś.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl