Forum dyskusyjne

Transport Jodhpur - Udajpur

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

herrek dołączył
26.07.2011

herrek 20:15 | 05.09.2011

Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie jak się przemieścić pomiędzy tymi dwoma miastami? Bo pociąg raczej odpada :)

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 07:06 | 06.09.2011

Masz autobusy, możesz wynająć samochód. Samochód jest droższy, ale możesz jeszcze zobaczyć parę ciekawych rzeczy po drodze.

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 20:16 | 06.09.2011

ja proponuje autobus nocny - najwygodniejszy srodek transportu z lezankami;-) spisz przez noc i rano budzisz sie na miejscu;-) tak podrozowalismy miedzy wszystkimi miastami Rajasthanu i bylo super;-)

oboski dołączył
27.03.2010

oboski 22:33 | 08.09.2011

Nocny autobus?? Nigdy więcej!!
Cały czas trąbi. Za krótka leżanka (mam 183 cm). brak miejsca na bagaż, brudno, śmierdzi.
Raz jako ciekawostkę (właśnie na tej trasie ) można spróbować, ale żeby to był sposób na częstsze podróżowanie - dla mnie odpada !! A WYMAGAJĄCY TO JA NIE JESTEM

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 08:07 | 09.09.2011

Ja leciałem samolotem , bileciki tanie -super

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 09:40 | 10.09.2011

4700 rupii lub 6000 to nie takie tanie te bileciki /cleartrip/

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 12:31 | 09.09.2011

Zdaje się, że w Indiach wszystko jest brudne i śmierdzi... Wielokrotnie jeździłem autobusem sleepers mam 184 cm wzrostu i nie miałem większych problemów, a jestem dość wygodny... Polecam zatyczki do uszu, bez których w indiach nie wyśpisz się nigdzie. Ja kupuję takie pomarańczowe w sklepie BHP i sprawdzają się idealnie. Każdy transport w indiach oprócz pociągu trąbi i trzęsie, tak już tam jest. Generalnie taki autobus to świetny pomysł, ale w europie nie przejdzie...

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 12:33 | 09.09.2011

...i jeszcze jedno, bilety kupisz w każdej agencji turystycznej, a jest ich tam pełno, tak jak tych autobusów.

herrek dołączył
26.07.2011

herrek 21:51 | 06.10.2011

No to ku przestrodze dla innych potwierdzę zdanie, które już padło powyżej.
NIGDY WIĘCEJ AUTOBUSU SLEEPERA NA TEJ TRASIE - PORAŻKA.

Śmierdzi jak wszędzie, brudno jak wszędzie, telepie, rzuca, podrzuca, jak nigdy w życiu. Cała noc nieprzespana, człowiek czuje jakby jechał wozem drabiniastym 70km/h przez zaorane pole.
Dobra przejażdżka na jeden raz, żeby było co opowiadać bo w Polsce tego nie doświadczycie :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl