Forum dyskusyjne

Podróż do USA- szukam informacji i chętnych

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

Daroosz dołączył
14.02.2007

Daroosz 15:17 | 28.03.2007

Planuję w okrwsie wiosenno-letnim objechać USA- raczej parki narodowe, góry, rezerwaty. Podróż trampingowo-campingowa, chyba że będą chętni na samochód- dla mnie bez różnicy, dam sie namówić na każdy ciekawy pomysł. Szukam wszelkich informacji o tanich noclegach, ciekawych miejscach i wszystkiego co może się przydać przy tego rodz. eskapadzie. Planująrych podobną podróż do USA, bądź tych co tam są i zamierzają objazdówkę po stanach, zapraszam do kontaktu

marta99 dołączył
04.05.2007

marta99 23:07 | 04.05.2007

na ile zamirzasz sie wybrac do usa?,jaka mniej wiecej kwote zamierzasz przeznaczyc na wyjazd?bo ja chcialabym wyjechac na ok4 tyg, bo na dluzej raczej nie bedzie mnie stac:( tez interesuja mnie parki. planow nie mam konkretnych, bo znajoma ,z ktora sie wybieralam musiala zrezygnowac i na razie szukam kogos z kim moglabym sie tam wybrac.
marta
baloo99@wp.pl

Slots123 dołączył
08.05.2007

Slots123 14:15 | 08.05.2007

dwa razy w zyciu objechalem USA samochodem dookola (NYC, chicago, seattle, california, nevada, texas az na floryde + wszystkie ciakawsze miejsca po drodze) .... za kazdym razem zajelo mi to ok 4 tygodnie ....

w razie czego prosze o kontakt ...
slots_xl@wp.pl

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 16:07 | 08.05.2007

Wszystko zalezy gdzie przylecisz Jesli do LA sprawe masz nic co ulatwiona, bo to ciekawe i piekne znajduje sie w jej podblizu. Jesli do Chicago to musisz loliczyc dojaz na Zachod jakies 2-3 dni.
Aby zobaczyc, powtarzam zobaczyc, zasmakowac tego co piekne, warte zobaczenia na Zachodzie Stanow potrzeba Ci 3-4 tygodnie.
I nie sluchaj nikogo kto Ci radzi ze w 4 tygodnie mozna przejechac Stany. przejechac tak ale nie zwiedzic.
Mieszkam w USA od lat, podrozuje po nich i chetnie sluze pomoca. Pisz na priv email.
pozdrawiam

Daroosz dołączył
14.02.2007

Daroosz 21:16 | 13.05.2007

Dzieki serdzeczne wszystkim za odpowiedz i ifo. Odezwe sie do Was po szczegoly na priva- jesli jednak przyjdzie Wam cos jeszcze do glowy, pomocnego w temacie, to piszcie tu bo zapewne przyda sie taz innym. Pozdrawiam, daroosz

zmaciej dołączył
01.03.2004

zmaciej 21:02 | 03.06.2007

nie czytalem innych poprzednich postow, ale jezeli nikt jeszce o tym nie pisal...najlepsze zrodlo informacji o parkach narodowych znajdziesz na www.nps.gov/  (National Parks Service)

jezeli bedziesz mial wiecej czasu to koniecznie odwiedz mniej znane: Paria Canyon i Havasupai Indian Reservation)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl