Forum dyskusyjne

kilka pytań o Kenię

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

jaco dołączył
13.05.2008

jaco 20:03 | 09.09.2011

Witam mam kilka pytanek :
Mamy z kumplem wolną pierwszą połowę października i zastanawiamy się nad Kenią , jak jest w tym czasie pogoda, ile mniej więcej wydawaliście na noclegi wyżywienie i jak jest z załatwianiem noclegów na miejscu najlepiej nad oceanem, ewentualnie wyskoczymy z jakimś biurem podróży -znalazłem oferty z HB za 3200 lub all inclusive za 3800 za 15 dni , czy w stosunku do wyjazdu samodzielnego jest to dużo - mało ? .Ponadto czy będąc na miejscu nie ma problemu z załatwieniem ciekawych safari i jakie Parki najbardziej utkwiły wam w pamięci / wiem że każdy ma swój klimat ale każdy ma swój typ :) / thx za odpowiedzi.

annowi dołączył
01.02.2011

annowi 13:59 | 10.09.2011

3800 za 15 dni to bardzo dobra cena !!!! podaj nazwe biura .My byliśmy w marcu 16 dni było super , wszystkie wyprawy na safari polecam tylko z chłopakami z plaży Wszystkie parki są super Masaj Mara , Amboseli

jaco dołączył
13.05.2008

jaco 15:29 | 10.09.2011

są to oferty last minute na co mogę sobie zupełnie pozwolić , szkoda tylko że euro leci do góry bo wylot z Niemiec , stronka biura to www.orlica.pl  ,

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl