Forum dyskusyjne

Bombaj noclegi

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

kumo dołączył
23.02.2009

kumo 21:06 | 09.09.2011

Czy ktoś ma jakieś rozeznanie jeśli chodzi o noclegi w Indiach ? Ląduje koło 23.30 i nie chciałbym zaliczyć żadnej wtopy. Może coś w Colabie ?

kumo dołączył
23.02.2009

kumo 11:08 | 11.09.2011

takie wielkie forum i nikt nic nie wie ?

karolek dołączył
28.04.2011

karolek 16:02 | 20.09.2011

jakieś szczegóły byś podał. Ja znam hotele tylko z moich podróży służbowych. Nie wiem, czy chodzi ci o coś taniego, czy nie, zwykle zamawiają mi coś pośrodku, ale podaję na wszelki wypadek parę namiarów:
www.vivantabytaj.com/ 
www.hoteldiplomat-bombay.com/ 
yogihotels.com/ 
Tylko nie rezerwuj czasem na tych stronach. Wejdź sobie na jakąś porównywarkę (np. ohotele.pl) i sprawdź, gdzie można najtaniej zarezerwować. Nie wiem, czy to są drogie hotele, ale raczej chyba średnie. W Mumbaiu nie warto spać w byle czym, trzeba poczuć nastrój kolonialny :)

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 16:31 | 20.09.2011

Mam świetny hotel na colabie w połowie drogi miedzy victoria terminus a brama Indii niedaleko fontanny flory i leopolda zawsze się w nim zarrzymujemy koszt około 80 $ za pokój jak będziesz zainteresowany daj znać na priv

fireman dołączył
17.10.2009

fireman 22:16 | 20.09.2011

80 $ to mala przesada,ja spalem za 700 rupi w malym hoteliku niedaleko India Gate,tu masz namiar:
33 Sai Baba Marg (down a side road in back of the Prince of Wales Museum, off K Dubash Marg), 3rd Floor, ITTS House, Fort. Ph: (91-22) 2284-3618. Jest też w LP.

ines82 dołączył
11.09.2011

ines82 11:54 | 21.09.2011

ttuaj cały przekroj nie wiem tylko czy ceny aktualne: www.vegetarian-restaurants.net/India-Guide/IndianStates/Maharas  htra/Mumbai-Hotels.htm

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl