Forum dyskusyjne


wyprawy krajowe zagraniczne samochody terenowe

kategoria podróże po świecie

Nefre dołączył
12.09.2011

Nefre 10:19 | 12.09.2011

Witam, szukam chetnych szalonych ludzi, którzy uwilebiaja jazde samochodami terenowymi 4x4,,,,kraj docelowy-Ukraina lub Rumunia- wedle zainteresowania:))) jadę z firmą Fun Sail (Lublin)-nie mam swojego auta a ich sprzęt jest już przetestowany :).....do wyprawy z tegop co się orientuje można dołączyć własnym autem....termin elastyczny wg preferencji Uczestników...Ukraińskie Karpaty czekają!!!!! info na www.imprezy4x4.pl  albo za moim pośrednictwem Warto!!!!!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl