Forum dyskusyjne

Backpacking

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

xenislawa dołączył
13.09.2011

xenislawa 13:07 | 13.09.2011

Ktoś może przebywa w Wietnamie w listopadzie bądź planuje backpacking po Azji z uwzględnieniem tego kraju?

krukski dołączył
24.01.2011

krukski 19:44 | 13.09.2011

ja bede w wietnamie mniej wiecej na poczatku listopada okolo 2tyg

xenislawa dołączył
13.09.2011

xenislawa 22:18 | 13.09.2011

Hmmm ja planuję wylot z Europy około 15 listopada....czyżbyśmy się rozminęli? W ogóle mój plan to lot z Europy do BKK, stamtąd jak szybko można do Hanoi też lot...następnie komunikacją publiczną do Ho Chi Minh City, z Wietnamu do Kambodży, zahaczę o Laos i do BKK znowu..Jeśli zostanę do Świąt to powrót z BKK do Europy, jeśli do końca stycznia [nadal nie jestem pewna czy Święta tam to dobry pomysł ;)], polecę też na Bali i powrót z ostatnim tygodniem stycznia... :)

Mogę zapytać o Twoje plany?
Pozdrawiam :)

krukski dołączył
24.01.2011

krukski 13:37 | 14.09.2011

Ja wylatuje za 3 tyg do Chin, w Wietnamie chcialbym byc na poczatku listopada, mysle o 2tyg ale jeszcze nie wiem tego na pewno. Pozniej wybieram sie do Kambodzy. Swieta spedzam w Azji po raz pierwszy, tez nie wiem czy to dobry pomysl ale decyzja juz zapadla:) pozdr

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 15:36 | 14.09.2011

my tez swieta prawdopodobnie w Wietnamie (albo w Chinach jesli nam sie pobyt przeciagnie). Tez mi sie nie podoba ten pomysl ale coz - zobaczy sie - niektorzy sa zakochni w tym panstwie;-)

xenislawa dołączył
13.09.2011

xenislawa 15:55 | 04.10.2011

Pomysł doskonały, w końcu całe życie się ma na spędzanie Świąt w gronie rodzinnym, więc warto zażyć innego klimatu raz na jakiś czas :) Ja wyjeżdżam sama ale nadal planuję i Sylwestra i Święta w Azji :)))
Pozdrawiam :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl