Forum dyskusyjne

Waznosc Paszportu - niejasnosci

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

madziulkasst dołączył
07.09.2011

madziulkasst 00:55 | 14.09.2011

hej ,

od kilku tygodni borykam sie z pewnym problemem dotyczacym waznosci paszportu ...
Otoz wybieram sie do Indii (a bynajmniej mam taka nadzieje ...) w przyszlym roku pod koniec lutego .Paszport mam wazny do pazdziernika tegoz roku .Dodam jeszcze ,ze mieszkam w Anglii.
Teraz tak wszedzie na polskich stronach i forach roznych ,pisza ze paszport ma byc wazny conajmniej 12 miesiecy ....a na brytyjskich stronach ze 6 miesiecy ,no i zeby byc pewna na 100% wyslalam zapytanie do VisaHQ(india.visahq.co.uk/requirements/  ... d_Kingdom/) , odpowiedzieli ,ze 6 miesiecy ....wyslalam maila: odpowedz taka sama
Szukalam dalej ,wysylajac kolejnego maila do VFSGlobal (in.vfsglobal.co.uk/)  potwierdzili ,ze jednak 6 miesiecy..
ale jakos nie jestem przekonana...
moze ktos byl w takiej sytuacji i mogl by mi pomoc prosze , bo w pl wszedzie trabia ze 12 miesiecy waznosci paszportu
dzieki wielkie !!

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 07:57 | 14.09.2011

Paszport musi być ważny jeszcze przez przynajmniej 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy Indii.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 12:59 | 14.09.2011

nie szukaj po forach tylko u źródeł :

www.blsindiavisa-poland.com/content.php?pid=MTU 

to strona ambasady Indii w Polsce, być może na paszporty UK sa inne przepisy

Jangio dołączył
02.05.2008

madziulkasst dołączył
07.09.2011

madziulkasst 15:03 | 14.09.2011

dzieki wielkie ,wlasnie dzis dowiedzialam sie z wiarygodnego zrodla (ambasady Indii w Londynie),ze waznosc paszportu to 6 miesiecy ,jesli mieszka sie w UK conajmniej 2 lata !!!!!!!!Hurrra juz nie moge sie doczekac :)

Z.Cz. dołączył
14.09.2011

Z.Cz. 21:42 | 14.09.2011

Paszport musi byc ważny 6 miesięcy. Ale 6 miesięcy po planowanym opuszczeniu kraju. W Twoim wypadku Indii.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl