Forum dyskusyjne


Żółta febra - Yello fever

kategoria podróże po świecie

MoniaD dołączył
22.08.2011

MoniaD 10:22 | 15.09.2011

Mam pytanie dotyczace szczepionki przeciw zoltej febrze - czy sczepiliscie sie wyjezdzajac do Kenii? Wyjezdzam w Padzierniku mialam juz kilka sczepien min. dur brzuszny, polio, tezec blonica,zapalenie watroby A i B. Teraz poinformowano mnie ze jeszcze lepiej zaszczepic sie przeciw zoltej febrze. Mam pewne obawy poniewaz w/w szcepionki sa zmodyfikowane natomiast szczepionka przeciw zoltej febrze jest szcepionka zywa co oznacza definitywny zakac np zajscia w ciaze przez co najmniej 3 misiace. Prosze piszcie czy wyjechaliscie do Keni bez tej szczepionki.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl