Forum dyskusyjne


zima w Maroku

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

paradaro dołączył
16.01.2011

paradaro 09:53 | 17.09.2011

Dodałem wątek ale gdzieś przepadł...
Wraz z przyjaciółką poszukujemy pary chętnej na wyjazd do Maroka w terminie 29.11 - 10.12. Lecimy Ryanairem przez Medoilan Bergamo do Marakeszu.Widziałem że dalej są bilety za psie pieniądze.... Na miejscu wynajmujemy samochód. Mam juz pewne doświadczenia jeśli chodzi o Maroko. Byłem tam 2 tyg na początku tego roku. Niestety uległem ciężkiemu wypadkowi w górach Atlas i nie zrealizowałem swojego planu do końca.... Miło by było mieć jakieś fajne towarzystwo. No i mozna by podzielić koszty auta i paliwa,które tam kosztuje prawie tyle co w Polsce. Paradaro.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl