Forum dyskusyjne

wiza

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

Farah dołączył
08.05.2010

Farah 12:01 | 20.09.2011

czy ktos ubiegal sie w ostatnim czasie o wize do Iranu?na stronie ambasady jest informacja,ze obecnie o wize mozna sie ubiegac TYLKO przez strone ministerstwa spraw zagranicznych iranu i podano link, ktory nie działa. Probowałam inaczej dostac sie na strone, 2 tyg temu mozna bylo na nia wejsc,ale juz wybierajac zakladke wizy, wyskoczyl błąd. Weszłam tam ponownie dzisiaj i strona juz calkowicie nie działa. myśle o wyjezdzie do iranu w przyszlym roku,ale chcialabym sie dowiedziec o co teraz w tym chodzi?czy ktos moze probuje sie aktualnie ubiegac o wize?

Marisel dołączył
25.01.2011

Marisel 09:51 | 21.09.2011

Wejdz sobie na forum travelbita tam masz bardzo obszerny wątek dotyczący wiz do Iranu i namiary na firmy posredniczące. A kiedy sie wybierasz do Iranu?

Farah dołączył
08.05.2010

Farah 10:33 | 21.09.2011

mam namiary na firmy posredniczace z przewodnika LP,ale skorzystac z ich uslug chcialam dopiero w przypadku jak nie uda nam sie dostac wizy normalna droga. Wybieramy sie w lipcu przyszlego roku.

Marisel dołączył
25.01.2011

Marisel 07:35 | 22.09.2011

Tez wolalabym dostac wize normalna drogą ale z tego co wiem jest to w tym momencie niemożliwe. W marcu tego roku ubiegalam sie o wize i byla to troche loteria bo na 8 osob tylko 4 dostaly. Przez posrednika moze wiecej zaplacisz ale przynajmniej masz wiekszosc pewnosc dostania wizy. Mysle o tym aby kolejny raz pojechac ale juz wczesniej przede wszystkim ze wzgledy na temperature, w okolicach miasta Yazd, w maju bylo niemożliwie gorąco. Nie wyobrażam sobie jak bedzie w lipcu...

Farah dołączył
08.05.2010

Farah 07:54 | 22.09.2011

no mamy jeszcze rok,wiec moze jeszcze sytuacja wizowa sie unormuje chociaz troche. jedziemy w lipcu,bo wczesniej jeszcze obrona. nie mam,wiec za duzego wyboru,a chce wykorzytac ostatnie dlugie wakacje. a jaki sposob dotarcia planujesz?my posredni przez istanbul i dalej pociagiem. w razie zostrzenia sie sytuacji w kraju nie bedziemy mieli wrzuconych pieniedzy, tylko zmienimy lekko destynacje.dzieki za info.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl