Forum dyskusyjne

cos dla tych co mają jaja

kategoria inne

kraj Polska

Gozer dołączył
14.10.2008

Gozer 14:25 | 20.09.2011

...zapraszam wszystkich tych których znam i tych co nie:):) do komentowania moich ostatnich 5 fotek są to prawdziwe dzieła sztuki starannie dopracowane pod kątem fotoartyzmu picassowskiego czy inny diabeł :):) nie mniej jednak poproszę o przychylne komentarze oraz maksymalną ocenę to do pojedynku z MISTRZEM ( podróżnik coś koło 60 ) którego tu "uwielbiają" więc ja skromny GOZER podjąłem rzuconą mi rękawicę .Więc proszę o najwyższą ocenę gdyż wasza skromna pomoc pozwoli uwolnić GLOBTROTERA od pewnego nicponia ....Oczywiście to jest zabawa pamiętajcie o tym szanowni podróżnicy Liczę też skromnie na wsparcie GLOBADMINA :):):):) z góry dziękuję za wyrozumiałość....

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 15:19 | 20.09.2011

No Gozer ......5 za odwage mierzyć się z mistrzem no no podziwiam

Gozer dołączył
14.10.2008

Gozer 15:39 | 20.09.2011

...to dla hecy bo bym tu pasł z nudów inaczej:):)
Bądźmy poważni mistrz jest tylko jeden:):)

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 20:17 | 20.09.2011

a kto jest tym Mistrzem obecnie, bo ja nie na czasie jestem ???

akras dołączył
03.07.2010

akras 20:43 | 20.09.2011

No przebiłeś mistrza moim zdaniem... Ale nie wiem czy to forum jest dla tego rodzaju sytuacji. Podróżnik coś tam, był już raz stąd (wielkim trudem) wyrzucony, natomiast wg mnie teraz bardzo pilnuje się, żeby nie zostać zbanowanym (nauka nie poszła w las). Na przykład kasuje zdjęcia, pod którymi zbyt nabluźnił innym globtroterom. Tak więc nie wiem czy to nie walka z wiatraczkami. Pozdrówka.

Gozer dołączył
14.10.2008

Gozer 20:56 | 20.09.2011

...no ja wiem że to nie miejsce dla takich ekscesów ale cóż począć :):):) jak ktoś rzuca rękawicę to nie sposób jej nie podnieść ...a nóż rzuci drugą i będzie jak znalazł na zimę ha ha:):) Przyda się czasem na Globie jakiś humor tak dla polepszenia samopoczucia . Wszak jest na globie miejsce na portret to jest....

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 20:53 | 20.09.2011

U mnie masz 5 i jeszcze więcej za odwagę HAJER

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 21:18 | 20.09.2011

Dla mnie mistrzów to jest sporo, np. chłopak który jest tu dopiero od od 30 dni i ocenił ponad 2600 fotek, średnio setka dziennie...przewodnik będzie na pewno, a odciski od klikania miną. Mistrzem na pewno jest też automat stawiający każdemu zdjęciu 5, ja by m tak nie umiał. Mistrzami są wszyscy Ci co w akcie rewanżyzmu za postawioną czwórkę strzelają do innych ślepymi nabojami ocen, już ni epiątek jak leci tylk 2, 3. Mistrzem jest każdy kto codziennie sprawdza swoją pozycję w rankingu i dowiaduje się że Mistrzem jest tam gość co się zalogował tydzień temu i wstawił 10 fotek, które inny Mistrz ocenił jak leci na 5 ;))))

Gozer dołączył
14.10.2008

akras dołączył
03.07.2010

akras 21:01 | 20.09.2011

O, Hajer - wielbicielkę też mógłbyś docenić...:(

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 22:15 | 20.09.2011

Witam

Gozer, z tytułu wynika, że Twoje najnowsze zdjęcia nie są dla mnie przeznaczone, ponieważ nie ma szansy żebym MIAŁA wymieniony w tytule atrybut :-) ale przymknę oko na tych kilka fotek

Jednak byłoby fajnie, gdybyś wrzucił je w HydePark i może na tych kilku poprzestań- wróć proszę do Glob- tematów. Dasz radę? ;-)

pozdrawiam
GlobAdmin

Gozer dołączył
14.10.2008

innabajka dołączył
17.01.2011

innabajka 11:03 | 21.09.2011

U mnie masz 5 za wszystkie zdjęcia z tej sesji. Wniosły dużą dawkę humoru na Globa, dawno się tak nie uśmiałam. Musiałeś się sporo napracować przy charakteryzacji każdej z tych fotek, podziwiam. Natomiast MISTRZEM nie zostaje się dożywotnio, no cóż ... w każdej chwili może pojawić się ktoś lepszy. Gratuluję i pozdrawiam.

Gozer dołączył
14.10.2008

Gozer 11:27 | 21.09.2011

...oj napracowałem się ale warto:):):)
...damy radę jak to niektórzy piszą w grupie siła he he:):)
...może na globie się cud wydarzy :):)

Gozer dołączył
14.10.2008

Gozer 15:47 | 24.09.2011

...myślę że na tym poprzestaniemy :) koniec głupot :):)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl