Forum dyskusyjne


praca mgr o podróżnikach

kategoria podróże po świecie

loczkins100 dołączył
15.11.2006

loczkins100 00:42 | 02.04.2007

Piszę pracę mgr na temat motywacji podróżników do odbywania swoich wypraw, potrzebuję więc ich bezpośrednich spostrzeżeń. W związku z tym, byłabym ogromnie wdzięczna, jeżeli zgodziłby się ktoś na udzielenie mi kilku informacji na temat Waszych wypraw. Udzielone informacje będą oczywiście wykorzystane w sposób całkowicie anonimowy( chyba, że wyrazicie zgodę na użycie nazwiska w pracy ). Im szybciej napiszę pracę, tym szybciej wyruszę w swoją własną podróż (RTW- mam nadzieję), więc czekam na Waszą pomoc!! z góry DZIĘKUJĘ!!! Agnieszka email johan19@wp.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl