Forum dyskusyjne

Szukam noclegu na Korfu

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

kiwaczek dołączył
26.09.2011

kiwaczek 13:01 | 26.09.2011

Czy możecie doradzić mi gdzie najlepiej przenocować na Korfu (rodzinne wakacje) przez okres około 10 dni.Wszelkie inne wskazówki i porady -mile widziane.Jak najlepiej dostać się na Korfu z Gdańska ,Poznania lub Bydgoszczy?

angelikawtropikach.blog.pl dołączył
04.11.2012

angelikawtropikach.blog.pl 11:19 | 25.11.2012

A to będzie wyjazd indywidualny czy z biurem podróży? Jeśli z biurem to żaden problem, wszystko jest zorganizowane od A do Z. Na wczasy na Korfu można polecieć z Grecos Holiday, RainbowTours i z Atlas Tours'em. Mają bezpośrednie czartery. Bardzo ładnym rejonem Korfu jest część południowa, jeśli masz małe dzieci, fajna plaża jest w Agios Giorgios na płn.-zach. wyspy. A jeśli to wyjazd organizaowany samodzielnie, możliwości też jest sporo, ale więcej kombinowania i szukania. Jest prom z Wenecji (płynie 24h, fotel lotniczy w sezonie kosztuje ok. 80 euro) i z Igumenitsy w Grecji (płynie ok. 30 min, nie pamiętam ceny biletu, 15 euro?). Być może jest jakieś połączenie lotnicze przez Ateny, Saloniki- nie wiem. Lotów można szukać na momondo.com a noclegów w sieci jest w brud. Z uwagi na dzieci, weź coś zorganizowanego przez biuro. Ofert jest dużo, a hotele nawet z aquaparkami, o co trudno w Grecji.

autoway dołączył
20.06.2006

autoway 15:14 | 06.03.2013

Indywidualnie na Korfu: wynajem auta, bilety lotnicze, hotel:
www.greckiewakacje.com.pl 

Travel4ever dołączył
13.01.2013

Travel4ever 01:59 | 07.03.2013

Polecam miejscowości na północy - Sidari albo Roda, bo tam jest najczyściej. Na południu okropnie brudno, wszędzie śmieci. Plaże brudna choć potrafią postawić błękitną flagę. W Sidari jest taki mała, ale urocza plaża. Hotel Eleni w Sidari jest w miarę ok. zwłaszcza jak na greckie warunki. Trzeba pamiętać, że to co tam ma 5 gwiazdek to u nas odpowiada max.3. A to co ma 3 wolę nie opisywać :). Myślę, jednak, że Eleni w Sidari można polecić. Luksusów nie ma, ale jest przyzwoicie.
A co do dotarcia na Corfu to można lecieć do Grecji kontynentalnej i przepłynąć, ja jednak z rodziną, żeby się tam dostać po raz pierwszy i ostatni poleciałam z biurem podróży z Poznania greckimi liniami Aegean. Lot jak lot, ale wakacje z biurem to dla nas był koszmar. Wynajęliśmy więc samochód i objechaliśmy ją kilka razy, docierając do naprawdę pięknych miejsc. Polecam punkt widokowy w Paleokastritcy. Warto też wybrać się w rejs na Paxos jeśli niema się choroby morskiej. I dobra rada - na promie na pełnym morzu nie stójcie na zewnątrz na niższym pokładzie, bo możecie się zdziwić, jak ktoś zwymiotuje wam na głowę.
Pozdrawiam

[konto usunięte] dołączył
10.01.2012

[konto usunięte] 15:08 | 07.03.2013

My ze swojej strony możemy polecić domki letniskowe na [url=www.edom.pl/noclegi/gr/260/korfu-wyspy-jo%C5%84skie-grecja  /]Korfu[/url]

jarecka dołączył
20.07.2013

jarecka 15:08 | 20.07.2013

ja jestem zwolennikiem wakacji zorganizowanych, niestety ale wyjazdy na własną rękę nie zawsze wychodzą taniej, od lat latamy z grecos holiday i jesteśmy zadowoleni, bo oferta pokrywa się z tym za co zapłaciliśmy, także polecam wakacje z biurem podróży, nie ma się co obawiać, trzeba tylko powierzyć swój urlop odpowiedniemu biuru podroży.

Salatka_po_grecku dołączył
21.12.2014

Salatka_po_grecku 21:14 | 23.01.2015

>Czy możecie doradzić mi gdzie najlepiej przenocować na Korfu (rodzinne wakacje) przez
>okres około 10 dni.Wszelkie inne wskazówki i porady -mile widziane.Jak najlepiej
>dostać się na Korfu z Gdańska ,Poznania lub Bydgoszczy?

Jeśli jedziecie i organizujecie wszystko na własną rękę, ja bym poleciła rozbić nocleg na dwie połowy. Pierwsze 5 dni poszukać czegoś w PALEOKASTRITSA, ponieważ to najpiękniejsza miejscowość nadmorska na Korfu. A kolejne 5 dni w mieście Korfu, dzięki czemu można dokładnie poznać te prześliczne miasto, które uważane jest za najpiękniejsze miasto wyspiarskie w całej Elladzie...

salatkapogrecku.blog.pl/ 

Travelholick dołączył
24.02.2013

Travelholick 14:36 | 24.01.2015

Witam, Korfu jest piekna najbardziej zielona wyspa Grecji ponoć.
Pare lat temu korzystalam z apartamentow Barbati View, biznes prowaza dwaj bracia .Zaczynali biznes 7 lat temu.Spacerem do morza. Ale pod i z gorki. Za to widoki cudne i w nocy slychac szum morza Z dala od barow i dyskotek.
Nie wiem jak teraz apartamenty wygladaja i ile kosztuja .. ale nie sadze aby sie standart pogorszyl .Podaje ich strone.
Luxury Corfu Apartments in Barbati of Corfu ...
www.barbatiview.gr/ 
W sumie z checia bym tam pojchala raz jeszcze.Jorgos do nas nas wpadal na karty :)) ogolnie bardzo fajne wakacje to byly !

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl