Forum dyskusyjne


San Agustin Zona Cafetera Mompox

kategoria podróże po świecie

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 00:30 | 02.10.2011

Witam, pewno znowu się nie uda, ale może ktoś będzie akurat wiedział. Jestem w listopadzie 2011 w Kolumbii; poszukuję osób które były w San Agustin (Terradientro), ew. Zona Cafetera, Los Katios (kolumbijska część Darien) oraz Mompox. Jeśli ktos był proszę o kontakt, będę wdzięczny za info praktyczne dot. szlaków trekingowych wokół San Agustin, info odnośnie noclegów,, czy przemieszczania się po terenie, przejazdu San Agustin-Terradientro, poruszania się po Zona Caferera, czy przejazdu Monteria-Mompox (ew. Cartagena - Mompox, jest coś poza drogą opisaną w LP). może był ktoś w Los Katios (Sautata) ?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl