Forum dyskusyjne


ZDJĘCIA

kategoria inne

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 15:27 | 05.04.2007

Czy nie uważacie, że "zdjęcia z Polski" mimo że nie są wliczane do punktów GR, powinny być dodawana do ogólnej liczby wszystkich zdjęć jakie użytownik dodał do GALERII. Chodzi mi o to, żeby w "Dane Użytkownika" w punkcie "Materiały użytkownika dodane w tym miesiącu" i "Materiały użytkownika ogółem" przy "zdjecia" w nawiasie była dodawana również liczba dodanych zdjęć z Polski. Teraz one krążą jak widmo. Myśle, że dobrze by było, żeby również liczba zdjęć z Polski mimo braku punktów za nie, była w opisanym wyżej miejscu podawana. Wyglądałoby to dużo czytelniej.

Co o tym myślicie?


Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 15:52 | 05.04.2007

Zgadzam się z Tobą.
Jak sobie przypominam, zdjęcia te przestały być punktowane po zawaleniu galerii mnóstwem bardzo podobnych fotek (często o dosyć wątpliwej wartości). Niektórzy cykali i wrzucali hurtowo dla punktów GR. Dlatego po raz kolejny rzucam postulat, aby admin lub jakiś moderator mógł wywalać te najsłabsze oraz te zdublowane. Sprawa dotyczny nie tylko zdjęć z Polski, no ale przy okazji wprowadzania poprawek na stronie możena by i o tym pomysleć :]Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl