Forum dyskusyjne

Prođba o podpowiedyi w sprawie Indii

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

szabelki dołączył
23.06.2011

szabelki 15:03 | 06.10.2011

Planujemy z mężem w przyszłym roku wycieczkę do Indii. Szukamy powoli biletów i znalazlam z Krk do Delhi przez Kijów za 1950 zł od osob na luty. Myślicie że ceny spadną przed samym wyjazdem czy nie warto czekać?

Druga sprawa to jaką trasę wybrać? Czy może mi ktoś powiedzieć czy w ciągu dwóch tygodni zdążymy trasę: DELHI-AGRA--BOMBAJ-GOA-MYSORE-BANGALORE-GOA-DELHI? Chcieliśmy jeszcze Kalkutę zobaczyć ale nie ta strona Indii :/
Bedę wdzięczna za wszęlką pomoc :)

herrek dołączył
26.07.2011

herrek 21:39 | 06.10.2011

Lecieliśmy 3 tyg temu z Krakowa przez Frankfurt do Delhi i płaciliśmy po 2050, (powrót był z Bomb przez Wiedeń). Są niższe ceny biletów jak te, które znalazłaś (np. podobno przez Helsinki lub Moskwę po ok 1700), ale nie liczyłbym na to, że bilety stanieją tym bardziej, że znalazlaś całkiem niedrogie rozwiązanie.

My w ciągu 16 dni zobaczyliśmy Delhi-Agra-Jaipur-Jodhpur-Udajpur(2dni) i 7 dni na Goa (samolotem), w Bombaju byliśmy 6 godzin i o 6 za dużo. Bombaj odradzam zdecydowanie.

szabelki dołączył
23.06.2011

szabelki 07:58 | 07.10.2011

Dzieki :)
Nad tym Bombajem to się jednak jeszcze zastanowimy :)

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 11:12 | 07.10.2011

Ja leciałem trzy lata temu za ok. 1600 zł. Teraz jak sledzę newslettery z fly4free.pl to zdarzają się podobne ceny, więc ja bym poczekał na lepszą okazję. Tym bardziej, że planujecie podróż na przyszły rok, a do tego czasu może się dużo wydarzyć. Poza tym o ile dobrze odczytałem post to lecić z Krk w Chrwacji, więc dochodzi jeszcze koszt dojazdu tam.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 11:40 | 07.10.2011

Czesc
Myślę ,że 1950 to dobra cena nie czekał bym na lepsza okazję ..bo luty to dobry mc na Indie.Ja pewnie bym troszeczke innaczej ułożył trasę Delhi-Agra-Varanasi-Bombaj-Goa lub Kerala (fajniej niż na Goa)-powrót z Bombaju lub z Delhi .W bangalaore nie byłem ale słyszałem ,że nie warto .

agatttka dołączył
25.10.2009

agatttka 15:19 | 07.10.2011

witam, w indiach jeszcze nie bylam, lece w styczniu, ale znajac zycie to jest dobra cena na ten czas i teraz moze byc juz tylko drozej... pozdrawiam

Jakietaniebilety dołączył
20.09.2011

Jakietaniebilety 16:56 | 07.10.2011

Czy ja wiem. Dopiero zaczną sie promocje jak co jesień. Myśle ze spokojnie kupisz o 300 zł mniej. Jeżeli to nie jest dla was dużo i chcecie mieć święty spokój to kupcie teraz. Jeżeli miałabym wybierać miedzy Kalkuta a Bombajem to oczywiście Kalkuta. Najbiedniejsze miasto Indii ale ma to swój urok. Wracam tam w tym roku

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 08:59 | 08.10.2011

Zajrzyj na stronę indianadventure.eu  Jest tam kilka niezłych propozycji tras. Co do Bangalore, to jest ono słynne, ale z informatyki, a do zwiedzania moim zdaniem niespecjalnie.
Poniewaz wybierasz południe, to są tam jeszcze tak ciekawe miejsca jak Ellora, Ajanta, Hambi, Hyderabad.

szabelki dołączył
23.06.2011

szabelki 10:03 | 08.10.2011

Dzięki za stonkę, będzie pomocna :)

Jakietaniebilety dołączył
20.09.2011

Jakietaniebilety 03:12 | 11.10.2011

W środę startuje promocja Lufthansy, bilety do Bombaju od 1749 zł ale na pewno bedą tańsze o około 50 zł. Dodatkowo można ściągnąć kod znizkowym na 90 zł z ich strony. Cena może być nawet niższa niż 1600 zł . Co wazne maks pobytu to 3 mies www.jakietaniebilety.pl/index.php?id2=74&id=1 

ines82 dołączył
11.09.2011

ines82 21:38 | 22.11.2011

ambitny plan jak na 2 tyg, jak na tak krótki pobyt radzę Bangalore odpuścić, a pojechać na przykład do Hampi które jest bajeczne :)

alicjusia dołączył
30.06.2008

alicjusia 15:22 | 02.12.2011

w bombaju nie bylam, ale po rozmowie z goanką wychowaną w bombaju wiem, ze jest to miasto bardzo drogie i raczej nie warte specjalnego zajezdzania, jezeli nie spotykasz sie tam np w interesach podobno jedno z najdrozszych miast np piwo ok 350 rupii gdzie w innych miejscach mniej placisz za hoel (ale tylko powtarzam )
co do biletow to monitoruj strony wyszukujace promocje online, mi udalo sie zdobyc bilety WILN-DEL-WAW za ok 1200 pln
goa odradzam, chyba ze samo poludnie - agonda, w sasiednim bardziej indyjskim stanie - karnaraka ceny o polowe tansze, przyjemniejszy klimat, wiekszy spokoj, np malodostepna kudle beach, om beach

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 20:20 | 03.12.2011

Bombaju jest piękny i napewno wart zobaczenia byłem dwa razy i napewno jak będę planował 3 wyjazd do Indii pojDe tam napewno

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl