Forum dyskusyjne


Wyprawa na zaćmienie Słońca USA - maj 2012

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

eclipses dołączył
07.10.2011

eclipses 20:53 | 07.10.2011

Hejka - zapraszam na wyprawę na zaćmienie obrączkowe Słońca, które w maju będzie można obserwować z okolic Zion N.P, Grand Canyon N.P. i Bryce N.P. - wstępnie ten ostatni wybraliśmy na miejsce obserwacji. Poza tym masa fotograficznych miejsc w dwa tygodnie samochodowego trampingu. Szacunkowe koszty 2849 usd obejmują przelot, noclegi, wypożyczenie aut (mile widziani kierowcy, sami pewnie nie pokierujemy więcej niż dwoma autami), paliwo, przewodnicy i wejściówki tam gdzie potrzebne. Nie obejmuje wyżywienia na miejscu i wizy do USA (tę ostatnią pomagamy załatwić i nasz agent chwali się 99% skutecznością). Szczegóły na eclipse.teleskopy.net/2011/09/wyprawa-na-zacmienie-obraczkowe-u  sa-2012/


amorzysko dołączył
19.05.2009

amorzysko 18:29 | 09.10.2011

suuuuper sprawa! czas odkładać do świnki ;)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl