Forum dyskusyjne


Tylko dla dorosłych

kategoria inne

peeep dołączył
08.10.2011

peeep 17:25 | 08.10.2011

Witam. Wybieram się do Wenezueli w grudniu. Mam kilka pytań: jaki jest koszt wizyty w domu publicznym? Czy łatwo kupić używki (wiadomo z czego ten kraj słynie) a jeśli tak, to za ile? Będę wdzięczny za merytoryczne porady...


mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 22:17 | 08.10.2011

Myślę że ten temat nie jest tak prosty jak się niektórym wydaje.Aby obliczyć koszty wizyty w wyzej wymienionym domu należy wykonać parę prostych działań matematycznych.
Należy mianowicie pomnożyć koszt jednorazowej wizyty przez ilość wszystkich odwiedzin.Do tego iloczynu dodajemy koszty przelotu oraz pozostałe koszty(hotele jedzenie itp).
Otrzymaną liczbę dzielimy przez ilość odwiedzin i wtedy wiesz naprawdę ile kosztuje jedna wizyta.Można obniżyć koszt jednostkowy wizyty poprzez zwiększenie ilości korzystania z domu publicznego.
Obawiam się że po dokonaniu powyższych obliczen alternatywą od Wenezueli będzie podróż autostopem na Ukrainę.


mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 00:20 | 09.10.2011

Jeśli zaś pytasz o używki to najlepszym kierunkiem jest Indonezja.Wiadomo, ze we wszelakiego rodzaju używkach najbardziej liczy się element euforii.W Indonezji jak powszechnie wiadomo za narkotyki grozi kara śmierci lub w najlepszym przypadku wieloletnie więzienie.Jak Ciebie nie złapią to euforia pewna.


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 11:35 | 09.10.2011

Mario, fajny komentarz, ale to chyba miał być taki wątek wprowadzony dla rozładowania atmosfery


bynio dołączył
05.09.2008

bynio 19:24 | 09.10.2011

Ale Mariusz pojechałeś... Dawno już tak się nie uśmiałem.
Pozdrowionka Zbyszek


peeep dołączył
08.10.2011

peeep 08:30 | 11.10.2011

woooow.... aż mi weszło w pięty! Stary, powiem Ci, że zastanawiałem się 3 dni co mam Ci odpisać. Prawda jest taka (o czym ty zwyczajnie nie masz pojęcia) że nie dla każdego wyjazd w nieznane musi oznaczać latanie z lustrzanką w ręku i podniecanie się na widok brudnego tubylca. Napisałem że jadę w innym celu, czego zupełnie się nie wstydzę, bo jako osoba dorosła mam do tego prawo... Pozdrawiam Pana Podróżnika, hehehehhe :-)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl