Forum dyskusyjne

GlobAdmin UWAGA problemy techniczne z forum

kategoria uwagi do forum i serwisu

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:56 | 14.11.2011

Panie i Panowie

z powodu awarii serwera na ten moment nie ma dostępu do aktualnych wątków na forum.
Już pracujemy nad przywróceniem 100% sprawności serwisu, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

pozdrawiam
GlobAdmin

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:18 | 15.11.2011

Witam

tak jak pisaliśmy wczoraj w nocy, mieliśmy sporą awarię serwera i pomimo starań nie udało się odzyskać części danych- straciliśmy wątki z ostatniego miesiąca :-(

Niestety nie każda firma hostingowa ma świadomość co to znaczy kopia zapasowa ..

Za niedogodności, które z tego wynikają bardzo Was przepraszamy, ale myślę, że wspólnymi siłami odbudujemy powoli forum :-)

pozdrawiam
GlobAdmin

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 22:10 | 15.11.2011

Lepiej się przyznajcie, że usunęliście te nasze wypociny i przekomarzania. Znów mamy Tabula rasa ;)

akras dołączył
03.07.2010

akras 22:23 | 15.11.2011

Tak czy siak - bardzo dobrze się stało :) Pozdrawiam.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 22:25 | 15.11.2011

hmm..., dobrze? ;-)
może i serwer nie wytrzymał tego ładunku emocji? ;-D

pozdr.
GlobAdmin

Zbytek dołączył
04.02.2010

Zbytek 23:27 | 16.01.2012

Witam Dawno mnie tu nie było i może zapomniałem jak dodaje się zdjęcia
Proszę o pomoc bo zdjęcie które chcę dodać znika mi z tekstem ,,ZDJĘCIE ZOSTAŁO ZAPISANE W SERWISIE i tyle zdjęcia nigdzie nie widzę może powodem jest ta awaria??? Pozdrawiam

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:26 | 17.01.2012

Witam

1. Forma dodawania zdjęć sie nie zmieniła
2. Wczoraj użytkownicy dodali prawie 100 zdjęć , więc wykluczamy awarię
3. Problemy z dodawaniem nie muszą być związane tylko z Globem, ale lokalnymi uwarunkowaniami np. jakością i stabilnością łączy użytkowników
4. Proszę o zgłaszanie takich problemów bezpośrednio do GlobAdmin lub na adres globtroter@globtroter.pl szczególnie jak nie dotyczą całości społeczności (widać po datach, że inni użytkownicy nie mają z tym problemu)

pozdrawiam
GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl