Forum dyskusyjne


kultura osobista

kategoria uwagi do forum i serwisu

1099 dołączył
25.02.2007

1099 12:41 | 06.04.2007

Przeczytałam kilka watków na forum i doszłam do wniosku, ze niektórzy uzywaja go do "obrzucania się" obelgami zamiast do wnikliwej wymiany pogladów i spostrzezeń. Szkoda, że tak się dzieje, no ale cóż jeśli liczy sie dla niektorych tylko Przewodnik. Wiem, że takie zachowania nie przystoją prawdziwemu podróznikowi. Albo sie będziemy nawzajem szanować albo dajmy sobie spokój z forum.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl