Forum dyskusyjne


Działajmy na rzecz Tybetu Już dziś

kategoria inne

kraj Tybet

ratujTybet dołączył
10.05.2010

ratujTybet 14:32 | 22.11.2011

18. grudnia 2011 r. nasz prezydent wybiera się do Pekinu. To dla wszystkich, którym nie jest obojętny los Tybetu, wspaniała okazja do działania. Szczęśliwie właśnie teraz ruszyła akcja "Pytanie do prezydenta" - zadajmy więc wspólnie pytanie o Tybet.

Najpierw zorientuj się o co chodzi: www.youtube.com/watch?v=2S-KJkRhY7k&feature=youtu.be 
...

Następnie zagłosuj na pytanie o Tybet na www.youtube.com/PytanieDoPrezydenta 

należy w wyszukiwarce wpisać TYBETU, lub przejrzeć pytania z nagranymi filmami.

Od marca 2011 roku 11 Tybetańczyków podpaliło się w akcie protestu przeciwko skrajnie represyjnej polityce chińskiego rządu w Tybecie, szczególnie uderzeniu w tybetańską religię (zobacz więcej: bit.ly/vLlebX  ).

18 grudnia Prezydent RP Bronisław Komorowski rozpocznie oficjalną wizytę w Chinach. To wyjątkowa okazja aby stanąć w obronie prześladowanych Tybetańczyków. Dotychczas ponad 30 tysięcy osób, w tym laureatów Pokojowej Nagrody Nobla i parlamentarzystów z wielu krajów zaapelowało o podjęcie działań dyplomatycznych w celu zakończenia represji (więcej: www.StandUpForTibet.org). 

Do 27 listopada na stronie Prezydenta można głosować na pytania, te które otrzymają największą liczbę głosów zostaną mu bezpośrednio zadane.

Działaj na rzecz Tybetu teraz! Zagłosuj na pytanie do Prezydenta o działania na rzecz Tybetu!


tkos dołączył
29.11.2009

tkos 14:55 | 22.11.2011

Cały świat protestuje, ale z drugiej strony robi gigantyczne interesy z Chińczykami, daje im do organizacji Olimpiadę czyli pokojowe igrzyska, a ostatnio Europa pożycza pieniądze na łatanie dziury finansowej ;(Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl