Forum dyskusyjne

Andamany 8 - 18 grudnia - ktos chetny

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

finka dołączył
05.01.2008

finka 07:49 | 23.11.2011

miedzy 8 a 18 grudnia bede przebywac na Andamanach. 8 grudnia o 4:45 mam lot z Chennai do Prot Blair. Podobno jest nieziemsko na tych wyspach ma ktos ochote do mnie dolaczyc? zawsze w grupie razniej :) na Andamany pojade jako 25latka wroce jako 26latka, w indiach jestem od poczatku pazdziernika; byl juz Rajasthan i Uttar Pradesh bylo Goa teraz jest Tamil Nadu i na chwilke bedzie Kerala... ktos chetny zeby dolaczyc? pozdrowienia z Pondicherry

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 08:07 | 23.11.2011

Oj zazdroscze Ci ....... ja nie dojechałem na Andamany .....ech

annowi dołączył
01.02.2011

annowi 10:19 | 23.11.2011

Hej ! - Ja 5 grudnia lecę na Goa , napisz proszę parę informacji , będę w hotelu Dona Sylvia , chcemy nie tylko wypoczywac , ale i też pozwiedzac! -napisz co zobaczyc w tej okolicy - pozdrawiam !

finka dołączył
05.01.2008

finka 14:57 | 24.11.2011

ale Goa to ze 2000 km od Andamanow :) jesli chodzi o Goa to dla mnie jedyne sluszne plaze to Palolem i Vagator, masakrycznie zle w Anjunie, Candolim i Calangute - mnostwo hindusow robiacych bialym zdjecia jak sie kapia; bardzo nie komfortowo sie tam czulam. do tego tam gdzie hindusi tam brud i dotyczy sie to rowniez plazy niestety :(

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl