Forum dyskusyjne


wybieram sie w styczniu utym 2012

kategoria podróże po świecie

kraj Rpa

welmark dołączył
13.02.2010

welmark 11:36 | 23.11.2011

jak mówi tytuł wybieram sie w styczniu i właściwie cześć mam już zorganizowana - w okolicy pretorii - Park Krugera itp, a potem zaplanowane wybrzeże ale tylko parę dni właściwie wiec niewiele czasu , może ktoś się wybiera w te okolice na przełomie stycznia i lutego , potem już mam tez zorganizowany Kapsztad, wiec może ktoś mi poradzi czy lecieć do PE czy George -, bo do Durbanu to daleko i eis nie wyrobie w parę dni do CPT, dzięki za informacje i radyStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl