Forum dyskusyjne

Delfiny w Cancun

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 20:19 | 24.11.2011

Lecę w styczniu do Meksyku, będę zwiedzać Jukatan. Mam ogólne pojęcie o pogodzie, ale będę wdzięczna za informacje szczegółowe. Czy można się spodziewać deszczu? Nie wiem jaką wziąć odzież, czy typowo letnia wystarczy? Będę także w Cancun. Czy ktoś ma namiary na biuro oferujące pływanie z delfinami?
Będę wdzięczna za jakieś praktyczne rady. Jadę z biurem podróży więc generalnie zwiedzanie mam zaplanowane, ale zależy mi na info na w.w tematy od kogoś, kto tam był. Pozdrawiam:)

cancun dołączył
05.12.2011

cancun 12:25 | 05.12.2011

Polecam miejscowość Xcaret (czytaj Szkaret) niedaleko Cancun. Jest tam przepiękny Park Krajobrazowy i oczywiście możliwość pływania z delfinami. Byłem tam kilka lat temu i z największą przyjemnością wybrałbym się tam raz jeszcze. W każdym hotelu (dominują pięciogwiazdkowe) jest oferta wyjazdu do wspomnianej przeze mnie miejscowości. Wystarczy zapytać w recepcji. W Cancun (zona hotelera) polecam kilkupiętrowe zjeżdzalnie do wody, a jeśli chodzi o jedzenie to restauracja "Senior Frog's".

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 16:41 | 05.12.2011

Moja żona pływała z delfinami w Puerto Aventuras(niedaleko od Playa del Carmen)opcja za 150USD najlepsza.Najmniejsza grupa i najwięcej atrakcji.Byliśmy po południu i wtedy było mniej ludzi zamiast 8 osób w grupie były tylko trzy osoby.
www.dolphindiscovery.com/mayan_riviera/riviera-maya-location-ov  erview.asp
Nitkaska dlaczego lecisz z wycieczką zorganizowaną??Jukatan można zwiedzać indywidualnie i moim zdaniem należy unikać Cancun.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl