Forum dyskusyjne


Z Bombaju do Chennai

kategoria podróże po świecie

karjoga dołączył
20.10.2010

karjoga 11:56 | 25.11.2011

Mam pytanie do globtroterów, którzy w jakimś stopniu zjechali Indie. Jaka tresa do Chennai z Bombaju jest ciekawsza i bardziej realna do pokonania w 5 dni: lądem pociągi i autobusy, jeśli tak to czy wybierać się przez rejon Andhra Pradesh czy przez Karnatakę, czy wybrać opcję samolot do Truvandrum i wtedy lądem z dołu do Chennai przez Tamil Nadu?? Mam 5 dni na dotarcie z Bombaju do Chennai.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl