Forum dyskusyjne

Wietnam czy Tajlandia ktory kraj bedzie tanszy

kategoria tanie podróżowanie

kraj Wietnam

[konto usunięte] dołączył
17.11.2009

[konto usunięte] 12:18 | 25.11.2011

Wietnam czy Tajlandia ? ktory kraj bedzie tanszy ? (m.in jedzenie ,transport lokalny i inne wydatki na miejscu.)

krukski dołączył
24.01.2011

krukski 17:57 | 30.11.2011

Hej! Właśnie jestem w Tajlandii i mogę powiedzieć ze Wietnam jest tańszy. Tajlandia jest bardziej "przygotowana" na turystow

lesniak dołączył
30.09.2010

adaK dołączył
15.04.2011

adaK 05:19 | 17.12.2011

Hej ww wrzesniu i pazdzierniku spadzilam po 3 tyg w kazdym z panstw i pomimo iz Wietnam jest tanszy niz Tajlandia to uwazam, ze Tajlandia jest o wiele atrakcyjniejsza po wieloma wzgledami. Sa tam lepsze plaze, lepsze jedzenie, lepsze przygotowanie jesli chodzi o turystow i lepsze podejscie do turystow (tajowe sa milsi, lepiej komunikuja sie po angielsku, sa bardziej elastyczni i raczej nie oszukuja). W Wietnamie trzeba uwazac na autobusy - 2 razy mialam problemy i musialam nocowac w miastach w których nie chcialam zostawac, raz tez mnie okradziono. W tajlandii bylam 2 razy i nigdy nie mialam zadnych probemów. W tajlandii sa tez dobre przychodnie i szpitale, w których mozna spokojnie dogadac sie po angielsku, od razu daja leki i wszystkie dokumenty potrzebne dla ubezpieczalni.
Tajlandia poza sezonem jest o wiele tansza niz w sezonie.Bangkok i polnoc (np. Chiang Mai) sa o wiele tanszy niz wyspy. W Azjii trzeba sie targowac o wszystko, jesli nie masz wyobrazenia ile powinno sie placic za nocleg lub taxi lub tuk tuka (motoriksze) to poczytaj blog Neronka - tam znajdziesz mnostwo praktycznych organizacyjnych porad i info dot. cen. Jesli potrzebujesz wiecej info sluze pomoca.

adaK dołączył
15.04.2011

adaK 05:30 | 17.12.2011

jeszcze cos, po przeczytaniu mojego posta widze, za przedstawilam Wietnam w czarnych barwach a jest to na pewno panstwo warte odwiedzenia, ciekawe i bardzo piekne. Zakladam, ze wadki z malymi kradziezami i oszustwai zdarzaja sie w podrózy i w moim przyadku akurat byt to Wietnam. Jednak jak wszedzie na swiecie ludzie sa rozni i spotkalam rowniesz kochanych i milych ludzi. pozdr

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 17:34 | 28.12.2011

Wietnam tańszy, ludzie wspaniali, nie spotkałam się z oszukiwaniem czy naciąganiem ale dużo jeżdżę po mniej turystycznych rejonach. Za miesiąc jadę tam ponownie. Tajlandia zbyt turystyczna, więc i droższa.

Olita dołączył
19.12.2010

Olita 17:47 | 28.12.2011

nie oceniam w kategorii tanszy czy drozszy - ale zdecydowanei polecem Wietnam ciekawszy, mniej turystow, milisi ludzie i mniej komercyjny, polecam wietnam

konmak dołączył
03.03.2011

konmak 11:02 | 29.12.2011

no ja mam zupełnie inne doświadczenia :) byłem w grudniu miesiąc na wyprawie trampingowej Tajlandia, Laos, Kambodża, Wietnam. I Wietnam był droższy niż Tajlandia pod kątem jedzenia, noclegów i pamiątek. Nie wiem jak z transportem bo płacił kolega.

kajaki dołączył
06.02.2012

kajaki 16:02 | 14.02.2012

Hej, planuje podroz Laos, Wietnam na koniec Kambodza (po raz drugi). Moze wyjazd spontanicznie mi sie wydluzy o kraje niespodzianki...

Ale zastanawiam sie, czy jest szukac lotow bezposrednio do Wietnamu, czy zawsze taniej bedzie przez Bangkok?

Z gory dziekuje za rade..

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl