Forum dyskusyjne

planowanie trasy z Bombaju

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

karjoga dołączył
20.10.2010

karjoga 21:37 | 03.12.2011

próbuję sobie zaplanować jakoś kilka dni na dojazd z Bombaju do Chennai. mój obecny plan jest taki, jadę pociągiem do Hubli a stamtąd autobusami do Mangalore i wsiadam do pociągu do Chennai. i nie miałabym wątpliwości żadnych gdyby nie mocne ograniczenie czasowe, mam na to tylko 5 dni. Powiedzcie mi proszę czy jestem w stanie tę trasę zrobić, choćby na wariata, bo nie chcę lecieć z Bombaju samolotem do Chennai, szkoda mi tej przyjemności po obcowania z Hindusami w pociągu, bo bardzo miło wspominam te podróże :))
a może... ciekawiej byłoby polecieć do Trivandrum, odwiedzić Rameshwaram i pojechać do Chennai.
Poradźcie coś, bo kompletnie nie wiem czy wyrobię się, by dotrzeć na czas do Chennai.
Ląduję w Bombaju 3 stycznia rano a 7 wieczorem muszę być w Chennai...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl