Forum dyskusyjne

Stopem do Splitu

kategoria podróże po świecie

12250 dołączył
21.06.2005

12250 06:48 | 11.04.2007

Witam wszystkich!
Czy jest ktoś chętny wybrać się ze mną autostopem do Splitu w Chorwacji? Podróż ma być w ramach X Mistrzostw Autostopowych. Start w Gdańsku 28.IV o 12:00. Meta nad Adriatykiem. Pojechałbym solo ale niestety trzeba stworzyć drużynę 2-osobową. Proponowałem tę imprezę kilku moim znajomym ale wszyscy mają inne plany.
Jeśli ktoś jest chętny to moje namiary można znaleźć w Danych Użytkownika. Napisz maila lub zapukaj na GG.
Nie chodzi mi o zwycięstwo. Możemy przyjechać do Splitu nawet jako ostatni. Liczy się sama podróż i przygoda. Ja zjeździłem stopem całą Europę, więc wiem na czym ta zabawa polega.
Pozdrawiam.

Jack_Daniels67 dołączył
27.05.2006

Jack_Daniels67 10:45 | 11.04.2007

Moze nie na temat, ale wszystkim polecam Split a zwlaszcza Lokve Rogoznice. Z moja kobieta bylismy 2001 roku bylo bardzo fajnie, do dzis wspominamy ten wyjazd. Niestety, mamy inne plany. Ale wszystkim polecema Chorwacje a zwlaszcza ten rejon.

12250 dołączył
21.06.2005

12250 16:58 | 12.04.2007

Dzięki za wpis. Może zmobilizuje on kogoś niezdecydowanego, by jednak pojechał?

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 10:32 | 17.04.2007

Pewnie do tej pory juz jakis chetny sie znalazl.Coz,mojej kolezance tez cos wazniejszego wypadlo,mimo dosc zaawansowanych juz przygotowan i planow.pewnie i tak zamieszcze tu podobne do Twojego ogloszenie,ale w razie co zostawiam swoj namiar: alisson7@poczta.fm

gdynia-nka dołączył
22.04.2007

gdynia-nka 20:34 | 22.04.2007

bardzo chętnie bym pojechała na tego stopa:) ale proszę Cie o kontakt do Ciebie ponieważ nie mogę sprawdzić twoich danych :) a czasu już jest baardzo mało więc proszę odezwij się...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl