Forum dyskusyjne


Akcja pod hasłem 8222 Szukamy miejsc z duszą 8221

kategoria inne

kraj Polska

troy dołączył
22.12.2011

troy 10:26 | 22.12.2011

Akcja pod hasłem „Szukamy miejsc z duszą”
Zgłoś nam swój hotel, pensjonat, zajazd jeżeli tak jak my pragniesz zaskoczyć czymś nowym turystów żądnych wrażeń i atrakcji. Ewentualnie zarekomenduj miejsce w którym byłeś, a o którym warto coś napisć. W przewodniku chcemy przedstawić nowe pomysły na spędzenie wolnego czasu poza domem (czasem nawet tylko na weekend), pokazać jeszcze mało znane miejsca i zabytki, a także opisać odbywające się w okolicy cykliczne festyny, różnego rodzaju imprezy. Jest to świetna okazja, aby zwrócić uwagę potencjalnych turystów na Państwa ofertę i okoliczne atrakcje turystyczne. Chętnie sprawdzimy osobiście „co w trawie piszczy”.
Książkę na południową Polskę planujemy wydać do końca czerwca, na północną Polskę do końca 2012 roku. Będzie to projekt na wzór działań Pascala we Francji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi książkami, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem tj. „Weekend z dzieckiem”, „Polska 1000 miejsc, które musisz zobaczyć”, „Polska Poland” oraz albumy z serii Imagine..

Wszelkie zapytania i zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: troy@troy.net.pl lub kontaktować się pod nr 698 626 439
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.troy-dystrybucja.pl 


(ban) dołączył
20.07.2012

(ban) 18:37 | 19.12.2012

Zachęcam odwiedzić Beskid Żywiecki. Można tam podziwiać naprawdę piękne widoki, a także z korzystać z atrakcji jakie ma do zaoferowania to wspaniałe miejsce. Tam na pewno, każdy znajdzie cos dla siebie. Dodatkowo nie daleko Beskidu jest jeszcze wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl