Forum dyskusyjne

INDIE- jakie linie najtańsze

kategoria podróże po świecie

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 19:23 | 26.12.2011

Witam, proszę o podpowiedź jakimi liniami najtaniej dostać się do Indii, z jakich wyszukiwarek lotów szukać, jak wyglądają ceny najtańszych przelotów i skąd one są? Słyszałam, że rosyjskie linie są tanie?

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 19:51 | 26.12.2011

Ale nie zawsze najtańsze. Zaletą ich jest to, że się leci prosto z zachodu na wschód. Natomiast ponoć niezbyt się troszczą o klienta. jak wszystko jest dobrze, to jest dobrze, ale jak coś nie pójdzie, to jest problem klienta, a nie linii.

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 20:30 | 26.12.2011

A jakie llinie polecasz lub opcje?

tafel dołączył
26.12.2011

tafel 22:28 | 26.12.2011

Witam
Ja czterokrotnie latałem do Indii - Delhi - liniami rosyjskimi - 3 razy, ukraińskimi - 1 raz. Co ciekawe latałem z rowerem bo były to wyprawy rowerowe. Ceny biletów od ok 1800 do 2300 (+ opłata za rower). Jak się wybiera standardowy lot (bez nadbagażu i roweru) to nie powinno być problemów. Ja je zawsze miałem ale to przez nadbagaż i rower - inne ustalenia były w biurze a inaczej to wyglądało na lotnisku ale w sumie zawsze można było się dogadać, często przy pomocy $ ale raz udało mi się przewieźć prawie 30 kg bagażu bez dodatkowej opłaty (szefa odprawy naszego lotu ująłem tym, że dobrze mówiłem po rosyjsku noby po dziadku - Rosjaninie który to idąc na Berlin zakochał się w mojej babci - Polce, ponadto gościowi wcisnąłem kity o ich super pilotach (w końcu Gagarin pierwszy w kosmos poleciał). Generalnie opcja Aeroflotu jest warta gruntownego rozpatrzenia.
W razie czego trochę informacji o Indiach i sporo zdjęć z Indii i Nepalu jest na mojej stronie www.tafel.pl 
Pozdrawiam
Radosław Tafliński

Jakietaniebilety dołączył
20.09.2011

Jakietaniebilety 23:45 | 26.12.2011

Możesz użyć wyszukiwarki skyscanner. Jest tam kalendarz lotów na cały rok. Ja leciałam do Indii Aerosvitem, Aeroflotem i teraz będę leciała Lufthansą. Wszystkie bilety były w cenie około 1600 zł.

dots dołączył
21.06.2010

dots 11:18 | 27.12.2011

Cześć :)

Ja leciałam do Delhi Aeroflotem via Moskwę. Nie było zadnych komplikacji - wszystko odbyło się zgodnie z planem. Za bilet zapłaciłam około 1700 pln, lecz kupowałam go z półrocznym wyprzedzeniem (zakup w maju, wylot w listopadzie) - wróciłam 3 tygodnie temu.
Co do wyszukiwarek polecam www.kayak.com  jeśli chcesz mieć wszystkie linie w zasięgu ręki. Ja jednak zawsze sprawdzam też oferty na stronach konkretnych linii - gdy lecę do Azji - Aeroflotu i Aerosvita - są konkurencyjni cenowo. W zeszłym roku leciałam Aeroflotem do Banghoku i też obyło się bez żadnych problemów.

Pozdrawiam,

D.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl