Forum dyskusyjne

RAFTING NEPAL

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Mirtillo dołączył
20.12.2011

Mirtillo 21:02 | 27.12.2011

Witam,
Rafting - Miał ktoś może okazję korzystac z tej formy wolnego czasu w Nepalu?? słyszłam ze warto, tylko zabardzo nie wiem jak sie zorganizowac .. na jak długo taki wypad, gdzie sie zapisac ?
z góry dziekuje za jakiekolwiek info.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 22:04 | 27.12.2011

co konkretnie potrzebujesz ? ile osob, ile czasu ? przygoda czy bardziej zabawa ?

Mirtillo dołączył
20.12.2011

Mirtillo 22:39 | 27.12.2011

Do nepalu jade wraz z koleżanką, jej bardzo na tym zależy.
Nigdy nie byłam wczesniej na raftingu, opcja 2-3 dniowa to max jak dla mnie. Główne pkt. naszej podróży to Kathmandu i Pokhara chciałabym wiedziec gdzie mozna zarezerwowac miejsce, z kąd sie startuje i jaki jest koszt. No i dla mnie istotne pytanie (moze głupie) - gdzie sa główne bagaże jeśli wyruszamy na pare dni i pod koniec znajdujemy sie 150 km dalej to napewno trzeba je miec ze soba, lecz zgaduje ze juz po 30 min w pontonach jest pełno wody jak równiez wywrotka jest bardzo prawdopodobna.
Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Jagoda

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 22:16 | 27.12.2011

Byłem na raftingu na Kali Gandakhi 3 -dniowym. Świetna zabawa, polecam.
Cena 130 USD.
Zbyszek

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 06:38 | 28.12.2011

Woda w pontonie nie ma znaczenia ponieważ nie masz rzeczy osobistych przy sobie tylko na tratwie. Impreza organizowana jest tak, że zabierają Cię z Pokhary i odwożą do Pokhary (w Kathmandu jest tak samo) więc większość ciuchów możesz zostawić w hotelu do którego wracasz lub w agencji, która organizuje Ci rafting. Zabierz śpiwór, jak nie będziesz miała to wypożyczą Ci w agencji. A impreza jest świetna, kto nie był niech żałuje i koleżanka ma rację, że jej na tym zależy.
Pozdrawiam Zbyszek
P.S. W listopadzie woda była ciepła.

Mirtillo dołączył
20.12.2011

Mirtillo 12:44 | 28.12.2011

Dziękuję bardzo za informację.

Decyzja podjęta - płyniemy :)
Tylko jeszcze jedna informacja. Gdzie wykupić tą przygodę? i czy trezba z jakimś wyprzedzeniem 2-3 dniowym to zrobic?
Chcemy wystartowac z Pokhary i potem udac się bezpośrednio do parku narodowego CHITWAN.
Pozdrawiam
Jagoda

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 13:02 | 28.12.2011

zawsze ilość miejsc jest określona, chociaż nie ma większego problemu, do samego Chitwan nie dopłyniecie, dostałaś link ?

Mirtillo dołączył
20.12.2011

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl