Forum dyskusyjne


Peru Boliwia

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

szuwaxpl dołączył
17.11.2010

szuwaxpl 21:08 | 28.12.2011

Moi drodzy spłacam dług - który zaciągnąłem na forach rok temu wyjeżdżając z żoną do Peru i kawalek Boliwii najważniejszy dla mnie .
Przyznam się, tylko dlatego, aby inni się nie bali - nie znamy hiszpańskiego , angielski słabiutko. Wiem, że nie ma się czym chwalić, ale w Peru i w Boliwii czułem się świetnie, bo i Oni sałabo znają angielski a i były miejsca, że po hiszpańsku też nie umieli :) bo mówią w Ajmara lub Qeczua . Nawet jak znasz języki, to i tak jesteś greengo i płacisz więcej za wszystko w porównaniu z miejscowymi. Jest pięknie i warto, okraść mogą w Polsce na swojej ulicy, więc nie marudzcie. Więcej nie piszę, bo jest opisów sporo w internecie. Na koniec dodam, że z lęków lingwistycznych jeździliśmy "grupowo", ale po ostatnim wyjeździe, to nawet moja żona tchórz woli to od animozji czyt. animacji ... Życie z ludźmi danego miejsca jest super, nawet jak są chwile strachu, ale to jest dreszczyk emocji i pamiętajcie Ci, którzy nie znają języków obcych - zawsze najważniejszy język niewerbalny, kosmiczny i ludzki ...
pozdrawiam - w razie pytań odpowiem PiotrStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl