Forum dyskusyjne


Tatry szlaki na zimowe wędrówki

kategoria inne

kraj Polska

Julcia dołączył
08.05.2011

Julcia 22:03 | 28.12.2011

Wybieram się z rodzinką w góry w okresie sylwestrowym. Do tej pory po Tatrach chodziliśmy jedynie latem, jednak w tym roku zapragnęliśmy odkryć uroki ośnieżonych szczytów. Szukamy pięknych widoków i tras przeznaczonych dla amatorów zimowych wypraw górskich. Proszę o wskazówki. Dziękuję.


miedzio dołączył
09.08.2011

miedzio 22:30 | 28.12.2011

W tym roku jest dość ciężko. Z tego co czytałem to lawiny schodzą ponieważ śnieg dobrze nie związał. Na takie szlaki zimowe na początek z własnego doświadczenia to można wybrać się na Grzesia z Doliny Chochołowskiej, również na Gęsią Szyję i Rusinową polanę z Palenicy. A jeżeli tam te nie bedą sprawiały problemu można coś trochę ambitniejszego np. Giewont czy Kasprowy Wierch( szlak wiedzie przy stoku narciarskim więc zgubić się ciężko) Trzeba tylko pamiętać że szybko robi się ciemno i trzeba inaczej planować wędrówkę z powodu pogody i tego że idzie się dłużej niż w lecie.
Mam nadzieję że pomogłem :)


p01i dołączył
23.11.2011

p01i 08:34 | 29.12.2011

jesli teraz się ochłodzi i nie będzie wiało i padało to dadzą 1 stopień zagrożenia lawinowego.

raki, stuptuty, kijki - koniecznie!!


Tonianin dołączył
24.01.2011

Tonianin 22:12 | 29.12.2011

Tak jak napisał miedzio:) jeśli chcecie liznąć gór zimą zostają wam jedynie tatry zachodnie,część,dodam tylko że dużym ułatwieniem jest wyjście ze schroniska na pol. Chochołowskiej można dłużej się wyspać no i mamy więcej sił na chodzenie jednak musicie sprawdzić wcześniej czy mają jeszcze wolne miejsca.A i najważniejsze bez raków dalej niż Grześ to się nie zapuszczajcie ...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl