Forum dyskusyjne


Hotel Coral Key- Malindi czy ktoś był Jakie opinie

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

artala dołączył
28.12.2011

artala 23:28 | 28.12.2011

Witam
Tak jak w tytule czy ktoś z Państwa był w tym hotelu?? Jakie doświadczenia?? Może macie jakieś namiary na osoby organizujące safari na miejscu i co warto jeszcze zobaczyć w tym rejonie?? Jeśli nie o samym hotelu to byłabym wdzięczna o wszelkie informacje o regionie. Pozdrawiam


artala dołączył
28.12.2011

elgora dołączył
09.12.2011

elgora 20:22 | 13.01.2012

Byłam w tym hotelu w listopadzie .Atmosfara taka sobie,króluja włosi a wszyscy inni to goscie 2-giej kategorii .Na safarii pojechałam z miejscowym chłopakiem .Polecam skorzystac z jego usług bo jest bardzo solidny .Jest on pracownikiem miejscowego biura Jego nr tel +254 721794177 Obiecałm mu że gdy wrócę do Polski to bedę go polecać na imie ma RICHI.Malindi jest dość dużym miastem w Kenii i dla tych którzy nie lubia spedzac czasu od rana do wieczora na leżaku.W ciągu dna można spokojnie spacerować i chłonąć atmosferę afrykańskiego życia.


swift dołączył
27.02.2007

swift 21:01 | 13.01.2012

Drugiej kategorii, a to ciekawe. Ja się tak nie czułem. Polecam Scorpio Villas - kilometr dalej. Genialne żarcie i jesteś gościem pierwszej kategorii.
Ruiny Gede, plaża Watamu, delta Sabaki River, Tsavo East, Arabuko Sokoke Forest. Na plaży pełno ofert turystycznych. Nie trza do nikogo dzwonićStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl