Forum dyskusyjne


21 stycznia

kategoria podróże po świecie

anarob dołączył
11.12.2011

anarob 13:00 | 03.01.2012

Hej jest ktoś chętny ,zeby się do mnie przyłączyć :)wylatuje 21.01 z Warszawy do Delhi wracam 15.02 ,okazało sie własnie dzis ze moj kolega nie dostanie wizy!!(za pózno złozył wniosek) i zostałam sama z biletem i z marzeniem zwiedzenia indii,a wolałabym nie podrózować sama...i nie wiem co mam teraz zrobić :(


piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 13:40 | 03.01.2012

Napisz jeszcze raz ten post i dobrze go oznacz wpisz kraj itd bo kilka osób jedzie do Indii w tym okresie i może sie dołączysz. Jeżeli u kolegi to tylko kwestia wizy to starajcie sie przebukowac bilety albo na inna destynacje albo termin to kosztuje ale cóż.......Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl