Forum dyskusyjne


Mombassa

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

junol dołączył
05.01.2012

junol 00:33 | 05.01.2012

Hotel Sentido Neptune Beach posiada bezpłatny dostęp do internetu dla posiadaczy własnych notebooków,Ipodów.Przepiękna plaża z czystą wodą o temp.po przypływie pow. 40 st. Polecam wycieczki oferowane przez miejscowych agentów na plaży(np.Edward Mbogo)-poziom wycieczek nie odbiega od tych z hotelu,a są o wiele tańsze,b.troszczą się o klienta i otaczają opieką podczas wycieczek-przykładowe ceny(po targowaniu!!)-Safari 1 dniowe 140$,wyspa Wasini 80$,Mombasa 20$,miejscowa rafa(jest to park narodowy-bilet przy pływaniu-snorklingu 15$ dojazd łodzią10-15$.Szczególnie mili dla Polaków!! Pamiątki na plaży kupować po B.OSTRYM TARGOWANIU.Wyżywienie b.smaczne,menadżer hotelu(24 godz.na miejscu!)pyta gości o uwagi co poprawić-obsługa b.miła i grzeczna.
Proszę pamiętać o biedzie i wziąść do rozdania:ołówki,długopisy ,cukierki,stare ubrania itp-dzieci ROZCHWYTAJĄ!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl