Forum dyskusyjne


Similiany

kategoria podróże po świecie

Hanaja dołączył
20.02.2011

Hanaja 19:05 | 06.01.2012

Witam, prosze o pomoc -sugestie chciałabym z Khao lak wykupic wycieczkę nurkowa na similiany - 2 dni/1 noc - czy mozecie polecić kompetentne biuro ? a moze czy lepiej z Phuket ?Dalej w planach mamy Khao sok 2 dni1 noc i dalej przejazd do Krabi - i tutaj kolejne pytanie - czy z Khao Sok do Krabi jest jakaś komunikacja ? I ostatnie pytanie - czy z Krabi wieczorem jest jakies połączenie autobusowe z PhenangStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl