Forum dyskusyjne

Góry Fagerskie

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

Lesiunio dołączył
27.11.2011

Lesiunio 22:10 | 10.01.2012

Witam. Jeśli ktoś posiada dane dotyczące czasu przejść w górach Fagerskich między szczytami ,proszę o pomoc. latem wybieram się w góry a jedyna mapa jaką posiadam nie ma zaznaczonych czasów przejść . Nie mogę zaplanować żadnych wycieczek bez tych danych. Proszę o pomoc:)

W. dołączył
02.06.2012

W. 23:44 | 02.06.2012

Cześć. Może połączymy siły? Będę tam między 14/15 a 22 VI. Mam przewodnik z dokładnymi czasami przejścia

Lesiunio dołączył
27.11.2011

Lesiunio 20:32 | 04.06.2012

hej . Raczej nie da rady bo jedziemy w sierpniu. Lipiec jest zbyt burzowy ;) a oprucz psów pasterskich ich boję się najbardziej. Ale chętnie przeczytam Twoje propozycje wędrówek po górach a potem praktyczny czas przejść :) będę wiedział więcej :) Dzieki :)

W. dołączył
02.06.2012

W. 21:57 | 04.06.2012

Mi tam burze nie straszne - z piorunami miałem "przyjemność" oswoić sie osobiście w bliskim kontakcie 3. stopnia. Ale liczę na to, że wstrzelę się w dobrą pogodę... Jak by nie patrzeć, w czerwcu nie powinno być to takie trudne.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 10:03 | 05.06.2012

Nie chciałbym reklamować, bo osobiście nie korzystałem, ale proponuję przejrzeć przewodnik Bezdroży po Fagaras, są i opisane szkali i godziny i porady praktyczne ..

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl