Forum dyskusyjne


Nowe przepisy wizowe

kategoria podróże po świecie

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 09:28 | 11.01.2012

Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów przybył na Sri Lankę w tym roku i jak w praktyce wyglada sytacja z nową regulacją prawną [Electronic Travel Authorization (ETA)].
Jako że już 14-go lecimy z zoną na Cejlon wszedłem na stronę którą podał Keda www.eta.gov.lk/  i po wypełnieniu wszystkich danych trzeba przelać 20 USD na głowę.CZY TO JEST KONIECZNE??
Co będzie jak przylecimy do Colombo bez tego papierka.Mam nadzieję że po prostu staniemy gdzieś w kolejce i po wypełnieniu wszystkich papieków zapłacimy po 20 dolarów i nas wpuszczą.
Jak wygladała sytacja przed zmianą przepisów?

Mariusz


Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 10:02 | 11.01.2012

tu masz to dobrze i czytelnie rozpisane: www.wakacjemarzen.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt  01articleid=77&cntnt01returnid=23Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl