Forum dyskusyjne

wycieczka do Tyrolu

kategoria podróże po świecie

kraj Austria

przybylan dołączył
13.01.2012

przybylan 23:12 | 13.01.2012

Witam wszystkich,
w maju zamierzam odwiedzić Tyrol. Dokładnie obrzeża Innsbrucka. Wiem, ze to bardzo dobra baza wypadowa zarówno do północnych Włoch jak i południowych Niemiec czy też Szwajcarii. Prosze doradżcie co warto , zobaczyć w tych rejonach, co jest godne polecenia z Waszej strony jeśli chodzi o zabytki, muzea czy innego rodzaju ciekawostki. Czekam z niecierpliwoscia na Wasze nowinki, z pozdrowieniami-przybylan

pabulum dołączył
12.09.2011

pabulum 08:36 | 17.01.2012

Byłem tam tylko w okresie zimowym..

przybylan dołączył
13.01.2012

przybylan 20:12 | 17.01.2012

szkoda, ze nie latem;-( bo wowczas bym mogla liczyc na Twoja pomoc;-)
ale dzieki za info, zdarzylam juz wyszukać jakies pojedyncze oferty, wiem np. , że północnej części Włoch właśnie niedaleko przy granicy z Austrią jest muzeum Ferrari...jak dla mnie strzał w dziesiątke, tylko jeszcze musze "pobiegać" po internecie- aby ustalić gdzie dokładnie. Ponadto nie byłam jeszcze w Bawarii- w tym rejonie są ponoć cudowne zamki- wiec kolejne obiekty warte zainteresowania... jak sie tak poszuka to w koncu uzbiera sie calkiem niezla lista;-) pozdrawiam przybylan

przybylan dołączył
13.01.2012

przybylan 20:52 | 17.01.2012

...jeśli chodzi o muzeum Ferrari to właśnie go namierzyłam, dla zainteresowanych zalaczam link z informacjami:
www.ferrari.com/English/about_ferrari/Ferrari-Museum/Pages/Home  -Museo.aspx, pzdr-przybylan

mela.kwiat02 dołączył
04.12.2014

mela.kwiat02 12:59 | 04.12.2014

Fajnie tam jest, szczególnie na nartach. Zaciekawił mnie ten region po artykule na nartywtyrolu.pl Bardzo lubię odwiedzać różne miejsca na świecie i to było jedno z tych piękniejszych w których byłam.

Ruda66 dołączył
05.07.2014

Ruda66 23:21 | 05.12.2014

Jeśli zapędzisz się do Bawarii - polecam zamek Neuschwanstein i pobliski Hohenschwangau. Po drodze, w Austrii, jest cudowne jezioro (nie jedno) Vilsalpsee. A jeśli zapędzisz się w okolice Oberstdorfu - polecam Breitachklamm - jeden z najgłębszych i najbardziej niesamowitych wąwozów w tej części Europy. Wart obejrzenia i latem i zimą.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl