Forum dyskusyjne


Porozmawiajmy o Alasce

kategoria podróże po świecie

kraj Alaska

Hejho dołączył
12.01.2012

Hejho 15:10 | 14.01.2012

W zeszłym roku podróżowałem po Alasce. Jest to na tyle piękne miejsce, że już zdecydowałem się na kolejny wyjazd. Niestety wyjechać mogę dopiero w sierpniu. W ramach chwilowego zabicia myśli o wyjeździe. Postanowiłem założyć wątek z rozmową o wyjazdach które już się odbyły, albo planach wyjazdów na Alaskę. Ciekawi mnie również czy pojechał jeden z forumowiczów, który zamierzał samotnie przemierzać Alaskę. Ktoś ma informacje na temat jego wyjazdu?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl