Forum dyskusyjne


wyprawa motocyklowa Albania Kosowo Serbia

kategoria podróże po świecie

Rico12 dołączył
18.04.2011

Rico12 10:16 | 17.01.2012

przyjaciele i urzytkownicy mam do was prośbę. w tym roku organizuje kolejna wyprawę motocyklową. kierunek Albania i Macedonia ale przejazd przez takie kraje jak Serbia/Kosowo/Bośnia i Hercegowina. jesli kiedys odwiedzaliście ten kierunek i macie jakieś informacje na temat miejsc wartych zobaczenia dajcie jakieś informacje. i jeśli macie jakiekolwiek info na temat policji/milicji oraz ludzi to też prosze o pomocStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl