Forum dyskusyjne


Tajlandia wiza

kategoria podróże po świecie

raqu dołączył
17.01.2012

raqu 14:40 | 17.01.2012

Visa exemption dla Polaków. Chcieliśmy do Tajlandii przylecieć i wyjechać drogą lądową.(kupić bilet na pociąg w Tajlandii hat yui do granicy malezyjskiej.). W Tajlandi chcemy spędzić koło 20 dni. Czy kwalifikujemy się do zwolnień z opłat? Propozycję na rozwiązanie problemu? Kupić bilet na pociąg przez neta(orientujecie się gdzie można tego dokonać), aby później pokazać na odprawie paszportowej w BGK?

Na lonely planet czytałem, że na samej odprawie paszportowej problemu nie powinno być, ponieważ sporadzycznie to sprawdzają to z kolei linie mogą wymagać dokumentów. W moim przypadku będzie to AirAsia.

PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl